Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna :]

#1
Buna!:] Ma numesc Georgiana , am 13 ani si sunt din judetul Botosani.Sunt zodia pesti si ador sa cant , sa dansez si sa desenez (in special schite vestimentare) . Pot spune ca la inceput sunt o fire timida , mai retrasa , dar cand ajungi sa ma cunosti mai bine o sa descoperi ca sunt mai indrazneata. :]] .Nu sunt prea familiarizata cu Japonia dar sper ca acest fapt sa nu stea in calea prieteniei noastre4.Sper sa imi fac multi prieteni pe acest site iar daca aveti intrebari , va raspund cu mare placere. :]

#2
Bine ai venit pe Animezup, I Love Colors!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hye Georgiana
Bun venit pe zup!
Sper sa te distrezi pe aici si sa iti faci multi prieteni.
Am si eu cateva intrebari:
1.Vanilie sau ciocolata?
2.Ce-ti doresti tu sa realizezi in viata?
4.zimi cinci lucruri ce-ti plac si cinci ce-ti displac
5.Cum se numeste ceea mai buna prietena a ta?
6.Cum ti se pare zup pana acum?
7.Hobby-uri ai?
Cam atat........ser sa ne intelegem si sa fim prietene,


#4
Hey hug. Sysulee hug. Bine ai venit pe zup. Sa aud: Din vina cui te afli tu aici ? Categoric a mea ! Asa, si sper sa-ti faci multi prieteni pe aici ;; ), sa te distrezi si tot tacamul. Intrebari nu am pentru tine, pentru ca vorbim zilnic pe mess, si nu cred ca este ceva ce as mai vrea sa stiu. # Te iubesc ;; ), si stiu ca si tu : >.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#5
Hey sSoph! Multumesc de urare5 . Pai cred ca am sa rapund la intrebari21 :

1.Vanilie . 2.Nu m-am gandit inca . 3.Pai imi plac : cateii , placinta cu mere , visinele , sa ascult muzica non-stop si sa citesc
Si nu imi place : vremea mohorata , insectele , sa se ia cineva de mine fara motiv , sa mi se strice calculatorul si scoala (cateodata) . 4.Tot Georgiana . 5.Este superb site-ul.Defapt eu il stiu de mai mult timp dar abia acum m-am hotarat sa imi fac cont .
6.Sa cant si sa dansez .

Si eu sper sa ne intelegem si sa fim bune prietene . hug

#6
În sfârşit una bucată botoşăneancă. Puteam să jur pe calculator că sunt singurul extraterestru de p'aci. Dar nu, acum suntem DOI. Şi culmea mai eşti şi peşti. Lololol, mai faci şi schiţe vestimentare? E clar că suntem de pe aceeaşi planetă.
Întrebări? Pfoai, ştiu tot ce trebuia din primul post.
Săru ' mâna!

Edit: Am uitat, care ţi - i animeu' preferat?
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#7
21 Sincer dupa cum am mentionat mai sus nu prea stiu multe despre Japonia si anime-uri si chestii21..Pana acum ramane Naruto:X21 M-am inscris pe aceast forum poate ma mai ajutati si voi sa cunosc Japonia mai bine si poate imi dai dati sfaturi despre anime-urile mai faine5

#8
Bun venit pe Zup, Georgiana!
Sper sa te distrezi si sa iti faci cat mai multi prieteni.
Am si eu sa te intreb cateva lucruri:
1.Care e culoarea ta preferata?
2.Care e anotimpul tau preferat?
3.Ce fel de muzica iti place?
Cam atate intrebari imi trec prin minte, sper sa mai vorbim si sa devenim prietene.

#9
Buna Ele!hug Mersi de urare si eu sper sa imi fac multi prieteni521 Pai acum sa rapund21 :
1.Mov `:X :]
2.Toamna :]
3.Pai Dance , Electro , House , Disco , Pop etc...si mai nou K-pop:]
Bine^^ Si eu sper sa mai vorbim si sa devenim foarte bune prietene ^_^ Bye!hug

#10
Mda.... avem cateva lucruri in comun. Bla bla bla! Bun venit! Si tu mai treci pe la regulament si vezi ca e o regula pe undeva pe acolo care spune ca nu ai voie maxim 10 smileuri. Te simti?
Hai pa.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)