Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna!

#1
Buna...eu sunt Bianca,am 14 anisori,sunt de departe.^^
Bia este:
-incapatanata
-rea (doar cu oameni care o trateaza la fel)
-sacaitoare
-sensibila
-prietenoasa
- etc,etc...
-ironica (cateodata)

Bia iubeste:
-sa se plimbe
-sa citeasca (manga si carti interesante -.-" )
-sa deseneze
-sa cante (vine ploaia mai repede)
-sa se distreze cu prieteni
-sa cicaleasca lumea
-sa asculte muzica (aproape toate genurile ^^ )
-culoarea rosie si neagra
-anime`
-sa-si faca multi prieteni ^^

Ce uraste:
-sa se certe cu prieteni
-sa spune cineva "ma rog" sau "mda"
-sa o enerveze cineva
-oameni prefacuti
-manelele
-rozul
-si multe altele >.<"

Cam atat...v-am plictisit destul.^^ Intrebari?o.o
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Dark Skies!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bine ai venit hug

Sper sa te simti bine pe aici 4 Niste intrebari ar fi...
1.Cantecul favorit?
2.Animeul favorit?
3.Yaoi,yuri sau niciuna?
Nici eu nu suport oameni prefacuti si manele si rozul si..si pe mine ma enerveaza multe!

Have fun!pupic
[Imagine: 339u1p3.jpg]
Paul: CAAAARRRL I watched you fire a harpoon into the captains face
Carl: That sounds dangerous
Paul: You were head-butting children off the side of the ship
Carl: That must of been horrifying to watch
Paul: And then you started making out with the ice sculptures
Carl: Well THANK GOD that the children weren't on board to see it
xDD

[Imagine: 2431486ouw57e0825.gif]<----Lissie,The skittle sheep



#4
Bianca, bun venit pe anime zup!: )
:3 Sper sa iti faci cati mai multi prieteni si sa te distrezzi pe cinste pe aici... eehh sunt sigura ori cum ca iti va placea, si nu vei ezita sa te distrezi. Mi se pari o fata foarte comunicativa si prietenoasa. Eu am 18 ani, sunt mare ptr tine, * I know, but... varsta nu conteaza!*

Sper sa ne intelegem ok. Daca ai nevoie de ajutor, citeste regulamentul sau intreaba'i pe moderatori. Ca sa stii, Zuppy e mascota animezupului.^^

Sa iti faci o droaie de prieteni si sper sa fii activa pe aici. Spor la joaca/distractie cum vrei tu pe aici 3

#5
(18-09-2010, 09:04 PM)Artist A scris: Bianca, bun venit pe anime zup!: )
:3 Sper sa iti faci cati mai multi prieteni si sa te distrezzi pe cinste pe aici... eehh sunt sigura ori cum ca iti va placea, si nu vei ezita sa te distrezi. Mi se pari o fata foarte comunicativa si prietenoasa. Eu am 18 ani, sunt mare ptr tine, * I know, but... varsta nu conteaza!*

Sper sa ne intelegem ok. Daca ai nevoie de ajutor, citeste regulamentul sau intreaba'i pe moderatori. Ca sa stii, Zuppy e mascota animezupului.^^

Sa iti faci o droaie de prieteni si sper sa fii activa pe aici. Spor la joaca/distractie cum vrei tu pe aici 3

Da,varsta nu conteaza,si eu sper sa ne intelegem si voi citi regulamentul,merci . ^.^

(18-09-2010, 07:22 PM)Acadea=3 A scris: Bine ai venit hug

Sper sa te simti bine pe aici 4 Niste intrebari ar fi...
1.Cantecul favorit?
2.Animeul favorit?
3.Yaoi,yuri sau niciuna?
Nici eu nu suport oameni prefacuti si manele si rozul si..si pe mine ma enerveaza multe!

Have fun!pupic


1. Cantecul favorit...39
Vescan & Ligia-Ultima Ploaie -.-"" Asta ar fi 4 dar sunt destul de multe...
2. Durarara!!
3.Ambele ^^
Multumesc inca o data pentru intampinare. ^_^
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#6
Buna. Bine ai venit Bia pe zup. Sper sa te distrezi de minune aicihug. Insa o intrebare: De unde esti? Ce oras? Asta nu ai spus5
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#7
Merci de intampinare. pupic
Eh...sunt de departe..pe undeva prin Bihor,nah.. 71
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#8
Nu imi vine sa cred. Ai postat la nou veniti la 4:04 (sau asa ceva) si acum e 4:10. Si eu inca nu am dat comm. ? Ce rau am ajuns :go:

Deci... BUN VENIT!!!!!!!! Sa ai o zi formidabila, sa faci foarte multe fic-uri (sa ma anunti cand faci). Sa te distrezi pe zup. Intrebari inca nu stiu... nu m-am uitat la ce au comentata ceilanti ca e si 12 minute si nu vroiam sa imi i'a alcineva locul 24 Sa retineti "scoala dauneaza grav mintal". Ar trebui sa scrie undeva, poate pe o carte 24 Nu ma luati in seama, delirez.

Poate cu putin noroc o sa te cunosc. :go: Spun "putin" findca nu sunt sigura daca vrei sa ne imprietenim.

Revenind la obisnuitul "vreau sa ai cat mai multe puncte, sa nu iti mai incapa!"

Si "sa ai cat mai multe medali si posturi!!!" :bv:

Cred ca nu am fost atenta, dar sper ca ai citit regurile. Mie nu imi pasa daca le citesti sau nu... dar aici se tine cont de ele, si nu vreau sa iti comenteze cine ceva. Uni pot fi duri. :help:

:bye: Findca deja de cicalesc...

Sper ca iti dai seama ca sunt o moara stricata si curioasa mai rau ca o pisica nu? :eto:

EDIT: Nu ti'am urat sa ai cati mai multii prieteni? Imi pare rau... o sa incerc sa fiu mai atenta. Nu mai sunt sigura ce iti mai pot ura.
Daca ai nevoie de orce chiar si pe cineva sa critici iti stau la dispozitie, nu sunt eu experte (deloc) pe Zup dar voi incerca sa te ajut.
Daca nu intelegi ceva pe Zup, moderatori si un pm. :bv:
Sper sa gasesti regulamentul.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Merci...sigur ca vreau sa ne imprietenim ^^ Nu,nu esti o moara stricata sau cel putin nu-mi dau seama 106 Glumesc.Am citit regulile,le voi respecta. ^^
Merci inca o data pentru intampinare. pupic
"be the change you want to see in the world”


[Imagine: 2e0ka34.jpg]

#10
Nu ai pentru ce. Imi pare rau ca am dat comm asa de tarziu. :go: De ce? Waoo!!
Scuze... dar deja am dat numarul de puncte maxim, maine o sa iti dau.

Motivul? Findca esti o dulce si o simpatica si ca orcine alcineva iar o sa iti fac o mieee de complimente sweet/siropoase (pentru fete).

A da... eu mai folosesc "mda" dar nu e ceva in genul acele "mda... si?" mai mult il folosesc "mda... ce bine arat" (nu arat, nu iti face griji : - j )

Si pe mine ma mai enerveaza si acel semn "78" dar nu la toate persoanele, findca mereu incepea o cearta intre mine si prietena mea cand incepea cu acele lucruri.

Intrebari *muhaha* nu scapi de ele. Am citit ce au zis si ceilanti. (parca trebuia sa invat -_-)

Sper sa nu te intrebi de ce folosesc atata spatiu' e din cauza ca daca ar fi unul dedesupt la altul mi s'ar parea ingramadit/inghesuit 24 si asa mai pare si postul mai mare, cand am lene sa scriu.

Intrebari. (la acest capitol uneori sunt mai "poetica" depinde de starea in care ma aflu)

- Crezi ca ploaia e mai frumos ca un curcubeu?
- Ce ai alege intre un trandafir rosu sau roua de dimineta?
- Daca ar fi sa alegi intre talent sau dragoste, ce ai alege?

- Daca ai putea da timpul inapoi cand si ce ai vrea sa schimbi?

- Faptul ca ai spus ca nu ti se pare ca sunt o moara stricata ma pune pe ganduri... crezi ca ne vom putea imprieteni.
- Ce oras din Romania iti place?

- In ce tara ai fi vrut sa te nasti?

- Crezi ca gura mea mare o sa se mai opreasca vreodata?

Ti'as mai spune, vreau sa te iau usor. Cum am mai zis poti sa ma intrebi orce chiar daca nu are legatura cu zup-ul sau alceva. Daca vrei sa imi pui si tu intrebari sau sa afli mai multe despre mine orcand ma poti intreba.

Si... nu iti face griji. Nu trebuie sa faci si tu postul la fel de lung 24 Mi'a devenit un "tic" daca il pot numi asa. (dar nu mereu : P )

Inca odata. Sa o zi buna, plina de bucurie la orce pas. Orce gura de aer sa fie speciala. Toate responsabilitatile sa ti se para usoare.

:bye:
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)