Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bună ?

#11
Hei, History ! :3

The Killers - Logic, evident, cum să nu ? Am câteva postere cu ei lipite de perete, haha.
Am terminat Naruto şi la Itachi am plâns ( îl adoram ! ) , iar la Jiraya am ridicat din umeri, nu mi'a păsat. ;D
Dacă joc ? Măi...mă apucasem într'un timp de Sims, dar am lăsat'o baltă. Nu joc nimic. :'D
M'am apucat de La corda d'oro de curând, iar Len Tsukimori e G E N I A L . <3
Închisorile le ador, sinceră să fiu. Mă fascinează, dar nu ştiu de ce şi am câteva imagini pe perete cu ele. :]] Stâlpii nu prea, îmi plac doar şi am urcat pe unul. 65

Eh, mulţam' încă o dată !

Peace.
[Imagine: DK__Why_So_Serious__by_Vincent552.png]


Any art communicates what you're in the mood to receive.

#12
[center]Hei jelly !
se pare ca am trecut si pe aici pana la urma XD
poi vad ca muzicuta iti place .de citit citesti 21 mai observ ca mesajul meu este cam neinspirat -_-" in fine . am venit pe aici ca sa-ti urez BUn Venit pe Zup! forum ca acesta nu ai sa mai gasesti . deci nu ti-ai pierdut timpul inscriindu-te . am vazut ca esti si foarte talentata . vorbesc de foografiile postate si de one shot + proza . stai super bine la aceste capitole . si iti urez succes in continuare ^-^

Intrebari ? ar fii cateva ...

No.1 Culoarea preferata ?
No.2 Daca ai vazut animeuri care este preferatul ?
No.3 Iti plac filmele/serialele ? > urmaresti vreun serial ?

si cam atat 15 daca mai am ceva de zis revin cu edit ....

Good Luck And See Later ~!
[/center]
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#13
boobs or you're not a girl!

#14
Tan - actually , I have boobs ! *laughs* And they're not big, but...wtf. but they're cute. =]] Gosh.

UatdăFac - Mulţam' mult pentru primire & cred că pentru întrebări.

1. Un albastru ÅŸters, let's say.
2. Am răspuns mai înainte . ;D
3. Îmi plac într'o oarecare măsură. Mă uit la Doctor House , Gossip Girl , Mesaje de Dincolo, alte seriale de pe axn şi m'am apucat de Grey's Anatomy.

Mulţuumesc , again. X'D

Peace.
[Imagine: DK__Why_So_Serious__by_Vincent552.png]


Any art communicates what you're in the mood to receive.

#15
(06-10-2011, 11:35 AM)Jelly A scris: Tan - actually , I have boobs ! *laughs* And they're not big, but...wtf. but they're cute. =]] Gosh.

pics or it never happened!

#16
hiăr ? o.o' well, I don't have pics with ma' boobs so...:- ?? Anyway , what's the thing with my boobs?! : ))

Peeace şi sper că n'am făcut spaaam. 65
[Imagine: DK__Why_So_Serious__by_Vincent552.png]


Any art communicates what you're in the mood to receive.

#17
There is no spam
if you talk to tan

si cum adica ce e cu boobs 21) guys like boobs, si poti trimite pe privat daca nu vrei aici pt ca esti timida 65

#18
I know thaaat, dăăh. :]] I mean, „guys like boobs” , but you're a girl, riiight ? I hope so ! 65
Meh , cum am spus, nu am şi nici nu am de gând să le fac fotografii. ;D

Peace ! X'D
[Imagine: DK__Why_So_Serious__by_Vincent552.png]


Any art communicates what you're in the mood to receive.

#19
I'm neither a boy or a girl.... I am tan.... I transcede gender.... and I still wanna see your boobs!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)