Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boys and Girls xD

#1
Azup users, va prezint un video facut de DJ Lolo 24
Warning! Nu dati vina pe mine pentru eventuale stricaciuni >w<
Click

Erm... Ca sa nu fie total off 24 Am o intrebare :3
Chiar trebuie sa-i scoti ochii unei fete spunandu-i ca o iubesti? xD [cel putin asa face idiotu' fetei... Da, tipa ~ultima~ e Raluca si tipu' kiwi ~adica prost~ e Codrin 24] Si e aiurea ca tipa nu il suporta xP
Uhm... Acum sa va explic video-ul *whistle*

Punctul 1: "Sunt mai tare decat Gigi Becali" - asta e ce a zis Codrin xD Pardon, Cordin ^-^ se subintelege, nu? 5
Punctul 2: Toti rad de el ca nu il are nimeni la inima si nici acum nu s-a integrat XD
Punctul 3: Toti rad de numele lui ca... La cate a facut 24 *roflmao* [porecla lui e kiwi xD]
Punctul 4: La ora de fizica "Sunt cel mai bun. Nu trebuie sa ridic mana ca oricum profa stie ca pot." Rezultatul fiind... exact pe el l-a scos si era sa ia si un 4 [pacat ca nu i l-a pus >_<]
Punctul 5: Tipu' e atat de puternic 24 Incat nici banca nu o poate ridica xD Sau... poate? :mellow: ar fi ceva *scratch* Oh, yeah, I forgot 24 Toti dau in el xP Si mananca bataie de fiecare data
:ha:
Punctul 6: Are iPhone 24 Si se tot gudura pe langa Raluca [colega xD] ... La pregatire la fizica i-a scos ochii ... "Te iubesc!" "Vai, Raluca, cat te iubesc!" *ROFLMAO*
Punctul 7: Eh, asta de acum e rautatea noastra xD Plus ca la inceput doar in belele ne baga => nu il suporta nimeni xD
Punctul 8, punctul 9 & punctul 10 le las la latitudinea voastra ^-^

Erm... Ce parere aveti voi despre asa zisa "dragoste" dintre cei doi? 71 Si inca ceva... Daca nu v-a amuzat, gomen ne T.T

#2
Dap ... foarte frumos din partea ta Smile esti o scumpa ... ce sa zis I'M the artist 21 ... Asta e doar episodul 1 promit ca mai vin cu unul in 2 saptamani ... !

#3
Ooh, cand am vazut titlul, am crezut ca va fi un caz mai generalizat, dar...in fine ^^
Din cate am inteles eu, tipul e penibil, genul " am de toate da' numai minte nu " Nu ai spus daca e manelist sau nu [ de ce nu ai spus?! ] Chestia cu iphone, si gigi becali...fite pure :glare: Nu o condamn pe saraca fata 21

In rest, cred ca se face de ras din toate, pentru simplul fapt ca vrea sa se integreze Nu stiu, dar poate ca suteti si voi rai [ sau copilarosi ] ca nu il acceptati...GROW UP PEOPLE!
[Imagine: chestia.png]
Thank you Isabela! ^^
[Imagine: ObeyMe.jpg]
[size=xx-large]

Blogareala, alea alea...Luftblasse[align=center]

#4
Oh God, tipul acesta de "relatie" mi se pare atat de 22 dar si 21. XD
Am si eu astfel de specimene in clasa ~_~ Insa copii astia nu stiu ce inseamna "nu", cred ca ar trebui sa isi noteze cuvantul asta in vocabular pentru ca eu il spun chiar de prea multe ori in astfel de cazuri >.>
Oh well. Melodia a fost prea tare, am inceput sa rad ca isterica21
Si sa nu mai spun de IPhone si Gigi Becali, intelectualitatea tipului & stuff >.>

I pity that girl. I really do. XD
Love me or hate me. Either way I'm on your mind.

#5
Erm...
@Jasmine
If we grow up, where'll be the fun? 24
Si faza cu manelele... Sa vezi alt tip din clasa *rolling on the floor laughing*
"Am inel intre degeturi/ Am cercel intre urechiuri..." Ceva pe acolo 24 Si "Am pantof la dunga" si toate alea 24 Radem de ne cocosam in clasa xD
Si ... kiwi nu stiu daca asculta manele, dar cert e ca merge cu taxi-ul acasa :ha: ... eu merg 2 statii [si el are de mers 1 >w<] ca sa iau maxi-taxi gol de la capat [ca autobuzele care vin in statia de la scoala sunt exagerate >>"]... Si muzica a zis ca asculta de toate 24

@Aylin
Don't pity her 21 La cate a facut, payback time 65




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)