Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black and white

#4
Buna dear, am ajuns si eu aici la tine, se pare ca prima. iupiiii.Asa mi-am revenit. Pai ce pot spune... naratiunea e ok, dialog nu mi se pare sec, descriere, mai inmultesete-o. ai avut in primul capitol cand ai descris tu si acolo destul de putina, dar macar a fost. Deci in loc sa cresti cu descrierea tu o reduci, stiu ca e criza si trebuie sa reducem, dar la descriere nu e:)):P. Te rog ceva..nu mai folosi cuvinte in engleza, nu arata bine, ok? si ma bucur ca ai renuntat sa mai scrii cu majuscule, pe bune mai speriat cand am vazut, ca sa marchezi o uimire, ceva important, foloseste semnul exclamarii. greseli am mai observat si am sa-ti zic cateva din ele, inca ceva am observat ca in primul capitol foloseai apostrofu, sa nu mai faci asta, folosesti cratima,unde e necesar. Daca nu ai lasat spatiu dupa punctele de punctuatie sa lasi ca arata mult mai bine.
"gande-am"-fara cratima iubita, adica asa stiu eu:P
"i-mi"-imi
Astea le-am vazut si mi s-au parut banale ca sa nu-ti atrag atentia. Sper ca nu te superi, eu vreau doar sa te perfectionezi, daca e vreo suparare da un pm si s-a rezolvat. Sper ca pe viitor ideea sa devina originala, desi deva prinde un mic contur dupa placul tau, adica Temari fata rebela impreuna cu Sakura doresc sa le faca pe fete mai rebele, merge, nu am mai vazut asa ceva. Interesant, curiozitatea ma roade;) observ ca doresti sa ne tii in suspan, bine, foarte frumos...
Astept nextu si te rog mult sa ma anunti :pls: spor la scris
:*
:bye:
[Imagine: h8v.gif]
 



Răspunsuri în acest subiect
Black and white - de Alle - 06-03-2011, 03:10 PM
RE: Black and white - de Copilul Zvapaiat ♥ - 06-03-2011, 03:19 PM
RE: Black and white - de Alle - 06-03-2011, 04:41 PM
RE: Black and white - de Rose ^^ - 06-03-2011, 05:55 PM
RE: Black and white - de Miranda. - 06-03-2011, 10:29 PM
RE: Black and white - de IsabellaAlyssia - 07-03-2011, 01:16 AM
RE: Black and white - de Flash - 07-03-2011, 09:31 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Black & White [ YAOI ] hiimera 14 10.033 07-09-2011, 11:22 AM
Ultimul răspuns: Denny


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)