Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Asteptarea emailului cu parola.

#1
Bunaaa,scuze ca va deranjez in tot haosul asta,uite am o problema.Am dat un log out deoarece nu prea mergea zup-ul si cam atat.Am pus parola,care o stiam desigur alaturi de numele utilizatorului,insa a aparaut ca am o parola gresita...ceea ce ma mira.Am trecut si peste asta,si am cerut un email cu parola,(ca poate mi-a spart-o careva,cine stie).Astept emailul,insa nu am primit nimic,si asta ma supara putin2
Stiu ca aveti probleme mult mai importante de facut,decat problema mea foarte des intalnita,insa imi puteti trimite calumea va rog,mailul?nu imi apare nimic la inbox...
P.S:Acesta este un alt account pe care l-am facut.Accountul cu probleme este pe numele utilizatorului de MercyD.Multumesc anticipat!

#2
Daca nu ai postat nimica nimica pe acel cont, cand am sters niste spammeri, s-a sters in mod automat si contul tau.

Chiar credeam ca esti spammer cand ti-am vazut nick-ul -.-


Am verificat si... contul e tot acolo? Zi-mi adresa de email de la cont intr-un pm si iti dau o parola noua

#3
Asta ma intrebam si eu,profilul inca imi apare21iti multumesc mult ca ma ajutihug

#4
Ii multumesc lui Aly fiindca m-a ajutat sa rezolv problemahug
[Imagine: tumblr_mm2ycaxQz51r83pado1_500.gif]
[Imagine: tumblr_mm30ln52JV1souo92o1_500.gif]


Tadaaaaa.Boom:3



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Parola username 3 4.579 03-09-2015, 09:15 AM
Ultimul răspuns: ohaio_angel


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)