Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

#31
cand am inceput sa citesc primul post era :?? deci nu imi venea sa cred...insa dupa aceea mi-am dat seama ca e o pacaleala de 1 Aprilie...daca nu era 1 Aprilie atunci eu era cred ca primul utilizator care parasea Zup
bye,bye:bye:

EDIT:daca aceasta chestie e totusi adevarata as putea sa imi continui ficul?

#32
Ne-a tradat Flaw! Blasfemie T^T
Rait:]
ma si intrebam cand isi face Jesus forum. Asteptam sa ii vad si facebook-ul 15
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#33
(01-04-2011, 06:57 AM)*~Mady~* A scris: EDIT:daca aceasta chestie e totusi adevarata as putea sa imi continui ficul?

Stai liniștită, nu e adevărat, ci o păcăleală de 1 aprilie.
Și normal că poți să-ți continui ficul.
[Imagine: 73m8sj.png]


#34
Nu e rau, trebuie intr-adevar sa fii "Preafericit" sa ai timp sa intrii pe ZUP pentru asemenea discutii cu copilandrii!
Ia baga-ma pe mine la o lectie de spovedanie, si-asa eu si Dumnezeul tau in proportie de 60-70% ne intelegem asupra notiunii de pacat, trebuie doar sa mai lucram la detalii dar sunt convins ca nu vor fi probleme si spovedania va merge conform planului!

PS: Putem s-o facem prin mail sau messager sau trebuie neaparat sa-ti pui rochia deasupra capului meu?
Nu raspunde necivilizat, te rog! Incerc sa fac o spovedanie cu inima, ca in rest cred ca le-am spovedit pe toate si de 2-3 ori pe zi.
[Imagine: UchihaItachi.jpg]
Through pain and misery, a new life is born,
Hathread and resentment from all who once thorn,
This young soul apart from its rightfull master;
A whisper of death, a scent of despair, a brink of disaster
Befalls within the place he once called home;
Now that he finally falls to his tomb
There's still nobody who would even bother;
To give a schit on this outcast, diseased and forsaken,
From whom this world has very much taken
His lifespan, his pride, his every right to humanly behave
Leaving him empty as he descends to his grave,
Pure darkness remains, with nothing to uncover,
Only the memory, tormented with anger
Of what's left behind: the love of a brother.

#35
Doamne, am pacatuit la viata mea insa de ce imi interzici animeurile si mangaurile!
Si am o mica intrebare? Toti trebuie sa ne intalnim la aceasi biserica?
BTW: Interesanta gluma.

#36
omg semnătura mea o---------------o''


KIIIIIIIIIIIIIILLL
-

#37
"Parinte", am si eu cateva reclamatii la adresa Preasfinteniei Voastre:
1. Din cate imi amintesc eu de la orele de religie, numele nu era Daniel *thinking*, de fapt sunt aproape sigura ca nu Daniel era numele celui ce reprezinta ce naiba ati zis acolo *laughing*.
Incercati sa va insusiti o indentitate care nu va apartine? [- X
2. De ce are iubirea mea, Preamaritul si Preasfintitul si omul Domnului, oaia TAN ban? *thinking*.

Acum cateva intrebari "persoanle" *rollin' on the floor* ca nu mi se intampla in fiecare zi sa ma intalnesc cu Preasfintitul sau Preafericitul sau cum va era numele preasfant, nu am retinut decat Daniel *laughing*.
So, oare daca nu am mai dat pe la biserica de vreun an o sa ard in flacarile iadului? *thinking*
Aaa, da. Am un fic yaoi pe care de-abea l-am inceput, daca o sa-l postez pe forum, promiteti ca o sa imi dati comm ca sa-mi spuneti la ce parti mai trebuie sa lucrez? *puppy eyes*

OOh, da era sa uit -.-''
Oaie preasfintita Flaw, u're a genius but perm ban for Tan?! That's too much, everybody will see that it's a joke...

P.S. Parinte, va rog faceti-mi timp sa-mi raspundeti la intrebari ca sa pot trai linistita: ))
JuSt A fRiGhTnEnIn` ShAdOw



If i were you, i would forget
If i had you, i wouldn't let you go
If i knew you're honest, I would trust you.

But i am not you, and you aren't honest.
Our reality is so different of that.

You're just a lier, but i love you...
Even you heart me, I love you
And i addmite it.

Love you ! | A | <3

#38
Deci e genial, GENIAL 21. Cata munca ati depus pentru asta. Tot respectul pentru admini si moderatori 21. Miati facut inceputul de zi foarte fain. Si uitasem ca azi e 1 aprilie. Daca nu citeam un comentariu nu imi dadeam seama ca azi e ziua care nu exista in calendarul lui Chuck norris.
Si nu ne trimite in iad parinte... Ne putem schimba. Da' nu vrem 21

Yahoo ID: daniel.dumnezeu_fan

21).....O sa mor de ras !!!

#39
Flaw te urasc! Aproape ca m-ai facut sa plang cu biserica ta cu tot..eu merg la biserica.. cred in dumnezeu dar nici sa imi furer zupul..ca ne suparam... prima mea pacaleala..nu pot sa cred ! Wtf Nu este frumos ca ingrijorezi lumea.... eu chiar mai aveam un pic si plangeam..sunt interzise discutiile despre sex... anime...manga bla bla bla... da cine se crede..nenea Papa Ion sau cine? hmm Pacaleala de 1 aprilie..... ahhh cred ca este cea mai groaznica pacaleala pe care am putut-o primi vreodata! Adica e buna.. niciodata nu m-am mai speriat atat de tare.... asa ca nenea cu biserica ta.spune bay-bay.... zupului ...21.. z.u.p ce ai spus tu ca inseamna ?
Deci Flaw esti teribil de demonic 10
ahh si Flaw...mai ai de asteptat un pic pana la masina..cred..si eu sunt roaba lui Dumnezeu 21.. si "Că el este acela despre care s-a scris: "Iată Eu trimit, înaintea feţei Tale, pe îngerul Meu, care va pregăti calea Ta, înaintea Ta"."
Sfânta Evanghelie după Matei ...uuu chiar?

#40
Deci mie inca nu imi vine sa cred = ))
Prima data am ramas cu fata de " o.o WTF?! " . Apoi mi-am amintit ca e 1 aprilie si am inceput sa rad cu lacrimi si inca nu m-am oprit = ))
Da , Parinte , inca nu am fost sa ma spovedesc 108
Promit ca o s-o fac dupa ce dau olimpiada la franceza praise

PS : Multumesc ca mi-ati luminat ziua : ))
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.899 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.708 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.358 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)