Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt important

Mai flaw.. mai.. DEci de cand am vazut farsa pe la 9 si am stat pana pe la 12 noaptea doar ca sa vad ce se mai intampla. : )). T-eam si intrebat pe mess si tu: Nuu vorbesc serios. O lol. Mi-a dat seama din prima, caci tu iubesti animezup si nu cred ca l-ai parasi. Watevar.. Iddea e ca nu m'am lasat pacalita 10. Totusi. puteai sa alegi si tu alta tema. .dar in fine 4 LA anu ce faci? Inchizi site-ul? 21

Totusi a fost interesanta farsa si sincer nu am ami intalnit pe nici un forum o asa farsa. : )) AStept si la anul. 3
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

Aceasta gluma este cea mai buna, singura pacaleala la care am picat. Chiar acum cateva minute ma temeam ca nu cumva sa fie adevarat si chiar sa fi vandut Animezup.
Sper ca la anu sa nu mai fiu atat de credula si sa realizez mai repede cand vrei sa realizezi o farsa.
Anul viitor sa fi mai bland.

FLAW VREAU SA TE TUND LA ZERO!
22 nu-mi pasa ce gluma mai faci dar nu-mi mai da panica de ierbivor cum ca mi-ai sters semnatura ca ....turbez!
A fost geniala, partial, dar trebuia sa ascunzi categoriile si sa lasi una cu "preasfiintia sa spune" ca sa fie mai credibil. Si-apoi serios, nu ma mai duc la biserica urmatorii 3 ani, puteam face matanii uitandu-ma la monitori, naiba!
Iubesc sa simt cum cazi
[Imagine: Untitled3-3.jpg]
cad
cadem

Si tocmai cand voiam sa ma pocaiesc...


Multumesc pentru nimic dude, acum cine o sa imi mai pastoreasca mie sufletul in lipsa Prasfintitului si Preafericitului Domnului Parinte DANIEL? 2
Do not speak unless you can improve the silence.

~THREAD CLOSED~

^ despre ce pisici vorbeste? orgii yaoy? oO si ce treaba are 1 aprilie cu el care scrie ficuri?._.

Ciudate chestii pe aici... trecut de multa vreme 1 Aprilie



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.896 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt: Conflicte Aly 91 43.686 05-05-2012, 03:33 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.356 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)