Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anunt: Conflicte

#51
Rey, mama ai auzit de PM? Sau vroia dumneata sa se dea in spectacol pe aici?
Nu am zis asta. Poti posta ce subiect vrei in sectiune. Dar topicurile inchise sunt inchise din cauza ca nu s-a mai postat de 2-3 luni in ele. Si daca vrea autorul sau alt cineva sa reia subiectul imi da un PM sa deschid respectivul topic. Daca nu, face un topic nou.
Si draga mea nu te-am vazut pe tine acum 2-3 luni in topicuriel respective postand. MAi stai in patratica ta. Nu mai sari ca arsa. Si nu, nu te-am vazut prea activa in sectiune ^^.

Edit:

Nu sunt absurda. Nu o sa va interzic sa postati subiecte,doar cu acordul meu. o.o
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#52
SI va certati pe o sectiune moarta... lame, really lame...

#53
Ann draga, o sa explic mai pe intelesul tau. Nu are rost sa inchizi un topic daca acesta se poate deschide la solicitarea oricarui user. Adica, tu spui ca cine vrea sa posteze trebuie sa-ti dea un PM si tu mergi si deschizi topicul si respectivul posteaza. Toate bune si frumoase, dar nu ar fi mai simplu sa nu inchizi topicul de la bun inceput, de vreme ce nici tu nu te poti gandi la un motiv pentru care sa il inchizi?
Este cea mai mare aberatie pe care am vazut-o pe zup pana acum.

Nu a zis nimeni ca esti absurda. Eu ziceam numai ca actiunile sunt inutile si i-ar frustra pe toti. Nu am sarit ca arsa, nu ma afecteaza, nu am de gand sa postez, mi se pare numai stupid si speram ca evidentand natura stupida a ceea ce ai facut, se va ivi cineva mai capabil care sa-ti spuna sa nu mai inchizi niciun topic pe acest motiv inimaginabil.
^_^"...
Se pare ca m-am inselat.
[Imagine: iK6og.jpg]

#54
Inceteaza. Nu etopic de cearta aici.
Daca asa mi s-a parut mie corect nu cred ca ar trebui sa faci atata scandal. Daca aly, uber si ceilalti nu mi-au zis nimimic nu vad rostul "sugestiei tale" . Nu esti nici in masura sa ma jignesti.
Inceteaza cu scandalul. Parca numai scandal vrei sa provoci. Sunt online pe mess. imi puteai spune si acolo. -.-

Daca asta mi-a fost hotararea asta ramane. Nu te-am vazut nici pe tine interesata de anime area. Nu deschid nici un topic. Sa vad ce-mi faci. o.o
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#55
Va comportati amandoua ca niste copii razgaiati, si Ann, stiu ca nu esti asa. So both of you stop it. Nu va mai insultati, aveti PM daca vreti neaparat sa va comportati ca la satra. Really girls? Pastrati-va energia de cearta pentru adevaratii troli de pe forum ( sa nu dam nume ), nu pentru tot felu de tampenii.
[Imagine: tumblr_m95uonbiuU1re9dfoo1_500.gif]

#56
Nu stiu ce cearta ai vazut. Nu intelegi ca nu ma doare?
Ziceam numai ca e stupid, si chiar este. Iti aduceam la cunostinta faptul ca e stupid, atat. Daca te deranjeaza faptul ca e stupid (si se pare ca te deranjeaza, de vreme ce ai sarit ca arsa), asta este. Nu-ti face griji, nu esti singura cu idei stupide pe aici. Dar simteam eu ca nu o sa ma simt bine pana nu o sa scot in evidenta stupiditatea ideii. Problem?
Sa vad ce-mi faci o.o.

DiZ, I'm a real troll. I just retired XD.

Dar asa, ca idee, era mai bine cu vechiul staff. (ca sa nu fiu off-topic 21 ).
[Imagine: iK6og.jpg]

#57
(20-12-2011, 11:35 PM)fleeting ray A scris: Dar asa, ca idee, era mai bine cu vechiul staff. (ca sa nu fiu off-topic 21 ).

Ce urât, cât de urât s-o spui aşa. Şi noul staff îşi dă silinţă să cureţe forumul şi să-l pună pe picioare, iar faptul că vin unii şi alţii şi spun "ah, era mai bine înainte" nu e deloc frumos. -.-'
Era mai bine cu vechiul staff, ei bine, stafful vechi nu mai este, ne adaptăm cu cel nou şi va fii bine şi cu el. Apreciem munca lor, bine, nu apreciem, iar bine, stafful îşi face treaba indiferent de aprecieri şi dezaprecieri. [ :

#58
Fleet, stop it until I pluck you out feather by feather like a chicken. Te proclamezi troll? Daca da, atunci nu ai decat sa suporti consecintele, madam, pentru am impresia ca tu te plictisesti si vrei sa ceri cearta; in cazul respectiv iti iei frumusel un ban. :forever alone:

Prin vechea echipa la cine te referi? La toti cei care v-ati pus palma in fund si ati lasat forumul plin de spam?

Now hit the road, Jack. And don't you ever come back to this thread again.

Ceva de zis, exista PM; nu esti moderator, nu ai ce cauta aici. E un thread informativ, nu chat.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#59
(20-12-2011, 11:35 PM)fleeting ray A scris: Nu stiu ce cearta ai vazut. Nu intelegi ca nu ma doare?
Ziceam numai ca e stupid, si chiar este. Iti aduceam la cunostinta faptul ca e stupid, atat. Daca te deranjeaza faptul ca e stupid (si se pare ca te deranjeaza, de vreme ce ai sarit ca arsa), asta este. Nu-ti face griji, nu esti singura cu idei stupide pe aici. Dar simteam eu ca nu o sa ma simt bine pana nu o sa scot in evidenta stupiditatea ideii. Problem?
Sa vad ce-mi faci o.o.

DiZ, I'm a real troll. I just retired XD.

Dar asa, ca idee, era mai bine cu vechiul staff. (ca sa nu fiu off-topic 21 ).

Hotul striga hotul. Adevar graiesc proverbele romanesti. In cazul asta si adaptat la situatia noastra, ipocritul striga ipocrizie!

#60
Hyoko ban pentru spam dupa cele trei avertizări.
(too short, too short god god please )
-



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Anunt RPG Diz 5 5.923 29-07-2012, 05:10 PM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Anunt reguli FanFiction Diz 1 3.371 26-01-2012, 12:37 AM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Anunt important Preafericitul DANIEL 104 64.615 15-04-2011, 02:42 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)