Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup updates

#21
- a aparut la postbit blocul de Showcase (doar in template-urile V5), in care vor fi afisate imagini pentru castigatorii concursurilor de pe Animezup (SOTM, DOTM si FOTW)
- au fost adaugate medalii pentru castigatorii acelor concursuri, precum si pentru cei care castiga premiul de Cea mai buna critica

#22
- am schimbat avatarele default cu un nou set de avatare anime 4
Sper sa va placa.
Pentru a le putea folosi, mergeti in User CP -> Change Avatar, dupa care mergeti la Default Gallery
Oferta e foarte variata

#23
- am reorganizat posbit-ul, mutand medaliile la Showcase. De asemenea, medaliile nu ar trebui sa mai lateasca inutil postbit-ul pentru ca au latime fixa 4

#24
- am modificat putin profilurile utilizatorilor, adaugand o imagine de fundal la Forum info. A fost sugestia lui fleeting ray so credits go to her 4

#25
- am sters cateva sute de conturi de spambots. In caz ca am sters cuiva contul din greseala, va rog sa ma anuntati.

- de asemenea, cu prima ocazie o sa fac o curatenie generala printre conturile vechi, cu 0 posturi, care nu au mai fost accesate in ultimele luni. Daca stiti pe cineva cu un astfel de cont si nu vreti sa il piarda, anuntati-l sa se logheze iar pe zup.

#26
- versiunea de iarna a temei V5 e gata... cam cu intarziere, trebuie sa recunosc



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup X Updates Syryus 3 76.673 18-05-2014, 01:53 AM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)