Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup errors

#11
pai cand vb pe shoutu de pe forum(nu cel de pe prima pagina) de fff multe ori trebuie sa astept o gramada de timp ca sa imi apara ce am scris si cateodata dau enter odata si ceea ce am scris imi apare de vreo doua sau trei ori
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone

#12
Shout-ul are un refresh automat si uneori merge serverul mai greu, si de aceea apar mesajele cu intarziere. La faza cu enter, probabil ca dai din greseala de mai multe ori.

#13
dau o singura data enter. am vazut ca si la altii sa intamplat s le apara de mai multe ori ceea ce au scris odata.
banuiesc ca adminii pot distribui zupi userilor asa ca dupa ce se repara totul cu shopul vreau sa primesc toti banii care miau disparut si mi sar parea corect sa se intample la fel si la ceilalti useri
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone

#14
Ok, nu e chiar atat de greu de realizat acest lucru, cu zupii Smile

#15
deci eu am pierdut o data 500 si o data cu mutarea forumului 1300 deci 1800

#16
Se vor calcula in functie de numarul de threaduri si de posturi!

[edit]De acum puteti cumpara item-uri din shop! problema cu zupii care dispar nu este inca rezolvata dar lucrez la asta!

#17
acuma alta. am vrut sa postez la topicul cu discutii extrem de generale. am dat de vreo trei ori sa imi apara postul si nu mia aparut. totusi imi arata jos ca se incarca, si dupa ce termina de incarcat eram tot acolo unde scrisesem postul. lam salvat si astept sa rezolvi tu problema ca sa pot sa il afisez. sper sa ma lase sa postez postu asta..ia sa vedem
gomene sig prea mare

[Imagine: chibi_56.gif]
Chibi-ul lui Vodafone

#18
Am vrut sa ii dau lui Hina o reputatie poziiva. Am bifat pozitive dar in loc sa ii puna sa aiba 3 acum are 1 ca avea 2.

#19
Mda, stiu...
E din cauza ca am uitat sa import tabela de reputation din vechea baza de date, si desi vechea cifra de reputatie de pe site apare acum, nu sunt salvate si detaliile, iar in momentul in care veti da o noua reputatie, va disparea cea veche, de pe vechiul forum adica.
Imi cer scuze pentru aceasta eroare, dar acum e deja cam tarziu sa import baza de date. Oricum, reputatia se va reseta doar acum, pentru cei care aveau deja asa ceva. Daca de exemplu ii voi da si eu Hinei reputation, se va adauga la ce i-ai dat tu, pentru ca datele vor fi salvate de acum in noua baza de date.

#20
so ,asta s-a intamplat XD daca dau si eu reputation la cineva care inca nu a primit pe forumul nou dar are de pe vechiul ,se va reseta.... Got it ^^ nu ar trebui sa anunti pe ceilalti? ca nu cred ca dau multi pe aici... anyway ,am sa incerc eu sa ii informez

ps: zupii aia iar imi fac figuri.. aveam 225 azi dimineata si acum nu mai am nimic (doar 25 pt postul asta) si cand vreau sa cumpar ceva imi zice ca deja il detin .




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)