Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Animezup V5 - status si sugestii

#11
Cam asa ceva.. a trebuit sa pun pauza pentru ca s-a apropiat sesiunea si am avut multe de facut pentru facultate.
Exista pe pc-ul meu, cateva lucruri au fost si online, ca sa le pot arata si celorlalti 4
Momentan am iar o perioada de pauza pana pe 10-12 iunie, timp in care o sa reiau lucrul 4

#12
Cei care intra des pe Zup stiu ca uneori apare o foarte enervanta eroare care spune "The maximum server load limit has been reached. Please check back later once the server is less busy."
Ei bine, de azi inainte mesajul a fost schimbat cu unul care explica mai pe intelesul oamenilor ce se intampla si face lucrurile mai putin .. stresante. Cu putin noroc, nu veti afla niciodata cum arata noul mesaj 4

Also, cum mai am doar 2 examene de dat reiau incet-incet lucrul la Zup, deci asteptati-va si la alte schimbari!

#13
Pe langa tema noua de forum, Animezup V5, am mai introdus si urmatoarele noutati, cu ocazia aniversarii zup:

1. Grupuri noi, la care poate adera oricine: http://animezup.com/forum/usercp.php?action=usergroups
2. Anime moods
3. Chibi Generatorul a revenit, in noul format de portal

#14
Revin quiz-urile!
Sunt aproape gata din punct de vedere al programarii. Nu a mai ramas decat partea de calculare a rezultatelor si de cizelat aspectul lor.
Cel mai probabil maine seara revin oficial. Imbunatatite!

#15
Am marit limita de caractere din semnaturi la 1500, de la 500 cat era acum.
Cu toate acestea, semnaturile gigantice nu vor reveni.
De acum inainte, semnaturile nu pot depasi 400 de pixeli inaltime. Daca depaseste, problema voastra, pe site vor aparea doar primii 400 de pixeli. Cine e interesat si de restul, poata da scroll sa o citeasca.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Animezup mega-revamp: sugestii si idei Syryus 31 20.715 30-11-2013, 04:02 PM
Ultimul răspuns: Syryus


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)