Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

ZuZu stiind ca nu au voie cate 3 in banca se ascunde sub banca lu' AKA si a lu' Ali . ZuZu isi da seama ca nu va merge ii fura copiutele lu' AKA si avea si avanjatul ca era experta in copiaat . Oare cine o va putea intrece ?
[Imagine: Jun0xCa.png]

Michiyo se gandeste sa mai dea si ea pe la scoala ......... Nu ca nu ar fi dat pe acolo ieri .................... Intra si ea in ora cu intarziere . Profa nu-i zice nimic . S-a asezat in singura banca libera , si s-a intamplat sa aiba vedere fix catre banca lui AKA si a lui Ali . O vede acolo pe ZuZu cu niste copiute . Fara sa o vada profa se duce si ea colac peste pupaza la cele trei si copiaza si ea impreuna cu Ali si ZuZu de la AKA 21 . Si ea avea experienta in copiat , putem spune ca era singurul sport la care avea talent si la care nu era jalnica .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Iar eu Mitch. sunt eleva noua, si desigur nu cunosc pe nimeni in clasa...dar observ ca la testul care il aveam doi elevi se trageau la banca unui altul care se foia sub masa...Iar colega mea de banca>>dupa cum se prezentase mie Michiyo, privea straniu la cei trei si nicidecum nu se puate concentra la test>>posibil vroia si ea copiute^^.
Si tot asa fosnind>>iata se apropie profesoara de cei trei...

Da , colega mea de banca , Mitch , a observat ca ma uitam ciudat la AKA , Ali si ZuZu . Probabil ca si-a dat seama ca si eu vroiam copiute . Vad ca s-a apropiat profesoara de ele si le-a luat toate copiutele . Si la ce s-a gandit dusa de Michiyo ? Hai sa copiez si eu de la Mitch ca poate stie ea ceva mai multe decat mine 21 .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

ZuZu a scapat basma curata cu scuza : ' ' Strangeam ceva de pe kos si am vazut copiutele si vroiam sa le arunc la cosul de gunoi . ' '.
ZuZu fiind foarte norocoasa a terminat testul foarte repede si s-a asezat la ea in banca dupa ce a predat foaia cu testul .
[Imagine: Jun0xCa.png]

Mi-a placut foarte mult scuza lui ZuZu, nu are talent doar la copiat>>dar si la amagit. Dupa asta trec citeva minute si ZuZu termina testul, ce fata rapida, cred ca si-a scanat copiutele pe baza de date a memoriei intracraniene si acum le printa pe test.
Asa cum faza cu cei trei a luat sfirsit, nu observam nimic altceva decit pe Michiyo, care tragea cu ochiul la foia mea21....deunde sa stie Michiyo ca sunt varza la istorie21

ZuZu fericita ca va loa 10 la test incepe sa tipe : ' ' Yiiiiiipiiiii ' ' . Colegii ei se uita la ea ca la masini straine cu ochii cat farfuriile bunicii din dinastia ' ' Pink ' ' .

Profesoara incepuse sa se crizeze pentru ca o vazuse pe Michiyo ca trage cu ochiul la Mitch in lucrare si le loara lucrarile la amandoua si incepusera sa le corecteze . Profa uimita ca Mitch nu avea nici o greseala ii da 10 iar lu' Michiyo ii da o avertizare si tot nota 10 .

Asa ora se sfarseste si toate lucrarile sunt adunate .

Prin urmare deznodamtul este unul fericit , mai mult sau mai putin .
[Imagine: Jun0xCa.png]

WoW....se face ca nu asa varza mai sunt la istorie mama>>.<<
Sau poate profesoara a ametit de la atita copiere...?? Yei Michiyo, ramii datoare, oricum21
Heh ce zi?...Ma scuzati, sunt noua...care e orarul pe miine?

Michiyo : Da , ii raman datoare lui Mitch , draga mea colega de banca 4 . Am observat ceva ciudat , Mitch este ceva gen Michiyo in engleza XD . Dar ma rog , m-a intrebat care e orarul si i-am spus ca si eu sunt noua si nu il stiu , dar ca il poate vedea pe un afis in curtea scolii . Ne-am dus impreuna la orar .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]

Pana la urma toti ar fi trebuit sa`i multumeasca lui AKA pentru geniala idee de a face copiute si pentru faptul ca i`a lasat sa copieze.Urma ora de biologie dar inainte de asta era pauza.Pe hol AKA injura si blestema ca a fost prinsa si i`a fost luata copiuta.Intre timp o felicita pe Zuzu pentru ideea ei.
[Imagine: Urahara_Sig_by_KaitoWatanabe.png]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)