Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Anime classroom

#51
Tan ii trage un pumn in cap lui Aka yuki, un sut in fund lui Abeeh, Zuzu vazand macelul o ia la fuga. Tan chior de somn se duce inapoi langa Daiana, si se uita in cartea pe care ea o citea.

#52
Abbeh isi foloseste puterile telechinetice si cu puterea mintii ridica o vaza pe care i-o tranteste in cap lui Tan, drept rasplata pentru sutul in fund de mai devreme.
Dupa ce-si termina treaba, Ab se pune in banca ei si mananca biscuiti BelVita Start.

#53
Dar descopera ca Tan ii mancase deja toti biscuitii 10.

#54
Aka Yuki nu poate ramane mai prejos si ii intoarce pumnul daruit mai devreme de Tan inapoi19.Apoi multumita se duce la banca lu Ab sa rada umpic.
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#55
Ab scoate fum pe urechi pentru ca mancaciosul de Tan ii mancase biscuitii iar ea nu mai avea ce sa manance. Se indrepta tiptil spre banca lui si ii lua cinci lei din buzunar. Ab se intoarse la banca si se amuza copios impreuna cu Aka Yuki.

#56
ZuZu revenise in forta dupa acea alergare la sanatoasa si scoata ciocanul si incepe sa dea in banca lu Ab si a lui Tan . Deea vine cu vioara sau mandarina si incepe sa cante iarasi.
[Imagine: Jun0xCa.png]

#57
Daiana se uita destul de impasibila la toata harmalaia din clasa, observand in acelasi timp ca Tan si-a facut loc bine mersi in poala ei, il lasa in pace insa din moment ce ii tine de cald. Vazand ca Tan se holbeaza la cartea pe care o citeste ii pune titlul pe fata pentru a-l vedea mai bine.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#58
Deea, cantand la vioara ii dadu cu ea in cap lui Zuzu. Dupa ce Zuzu isi reveni luase scaunul si o alerga pe Deea in toata scoala. Speriata, se ascunse in baia baietilor... acolo Ab se saruta cu unul. Facand ochii cat cepele iese din baie intalnind fata de asasin a lui aka yuki ce tinea in mana un topor. Deea, inchise ochii, spre surprinderea ei aka yuki vreoia doar sa omoare albina ce zbura.

[ asta da imaginatie =.= ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#59
Aka Yuki mandra de ce a facut adica uciderea unei insecte nevinovate ,era in cautarea unei noi victime posibil un paianjen sau cine stie un bondar19.Sau poate data viitoare va urma un om .....
[Imagine: n3w6eu.jpg]

#60
Saba tocmai lua coltu spre clasa meditand la ce minciuna ii va zice profei pentru ca a intarziat. Mergand asa ganditoare da nas in nas cu Aka Yuki, care avea pregatit toporul in mana. Saba o ia la fuga iar Aka Yuki in urma ei cu toporul. La un moment dat dau de Deea ce avea o drujba numai buna sa sfasaie ceva. Aka Yuki se sperie si scapa toporul jos, care cade pe picior lui Deea. Aceasta scapa drujba din mana care cade jos si face gaura in podea, cazand la etajul 1 al scolii facand probabil si ceva victime. Saba se intoarce bucuroasa ca nu a patit nimic, insa ia in brate panoul scolii care cade peste ea.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)