Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

An cafe >:)

#1
Well am dat un search cu acest nume adica An cafe si nu am gasit nimic... daca mai este rog un modelator sa imi stearga topicul.

Eu nu stiu ce sa cred despre aceasta trupa adica membri sunt simpatici dar tot nu imi dau seama Bou e fata sau baiat (ador funtitele ei/lui roze care si le pune in par XD)39,asa mai imi place cum arata Konan *salivez*.
Melodi de la ei am ascultat mai multe si sunt destul de dragute dar numai una mi-a placut "Nori nori". Nu stiu de ce dar am vaga impresie ca toti sunt gay 21 oricum astept si parirle voastre despre trupa asta.
Just the
way you know me..

#2
da de j-rock section auzişi ? e mai sus ._. Topicul ăsta trebuie mutat la JRock.
Sectiunea e chiar mai sus să ştii oricum, cineva poate muta topicul acuma.
-

#3
Lume draga sa va lamuresc,mai ales pe voi , cei batuti in cap! nu e nimeni gay, pur si simplu acela e stilul lor, toti j-rockeri au tendinta de a se imbraca in ceva mai feminin,deoarece asa reusesc sa inebuneasca publicul alcatuit din multe multe multe fete care sunt nebune dupa baietii japonezi cu haine mulate.Bun acum vei zice ca s-au sarutat intre ei , asta se numeste Fan Service, adica serviciul pt fani! asta vor fanii, daca asta vrem asta primim! ei fac toate chestiile acestea pt bani si publicitate. Iar Bou, draga mea e baiat! Oricum nu mai e in trupa adica s-au despartit Antic Cafe ,deoarece Bou a iesit din trupa pt ca lumea facea misto de tatal lui ca are un baiat care arata ca o fata si atunci el a ales sa devina un om normal.Iar acum ei au alti 2 membrii si se numesc An cafe...desi am auzit ca iar s-au despartit ..acum cand voiam si eu sa vina in Romania....

#4
stiam......oricum trupa e foarte misto :X dar de cand sunt in pauza miku si-a facut o trupa noua ( Lc5 ) cu care a lansat prima lor mel numita loveless iar pe 1 .12 o lanseaza pe cea de a doua al carui nume nu mi-l amintesc .. kanon a facut un joc ptr telefon iar restu nu stiu ce au mai facut....trupa nu a mentionat cand se va reuni asa ca poate dura mulltt timp pana ii vom revedea live 20 dar am auzit ca prin 2011 sau 2012 e posibil ca Bou-sama sa isi faca si el o trupa noua..dar nu e sigur .. ptr cei care stiu de lc5 ... cum vi se pare miku mai visual kei?
Omae no mono wa ore no mono . Ore no mono wa ore no mono . 19 10

#5
O doamne iubesc trupa asta dar nici chiar asa cum iubesc megaromania.I-mi palc piesele lor si formatia la fel,dar dintre toti membri i-mi palce cel mai mult Bou :X:X:X:X
Viata nu e mereu ceea ce ne dorim.
[Imagine: 686175405_303846.gif?4]

#6
Daa .. An Cafe.
Iubesc trupa! Le iubesc muzica, le iubesc stilul s.a.m.d.
Preferatii mei sunt : Miku(bineinteles), Kanon --> the most HOT boy in the world "kawaii", si Bou, este dragutz si adorabil ca sa zic asa!
Dar din pacate trupa s-a destramat, si speram un concert si prin Romania.. dar asta e 46
An Cafe Rocks! \m/
HOT. SEXY. and POWERFUL.

#7
Cum a zis cineva mai sus , trupele de j-rock se imbraca mai feminin , dar asta ii face interesanti :X Stilul si felul in care sunt facuti la par ;x Nu prea am multe melodii in pc , dar canta super :X Toti sunt super frumosi :X Aici chiar nu pot alege unul dintre ei ...sau sa zic Kanon :X

#8
An cafe O__O Imi place la nebunie aceasta trupa, cred ca este prima trupa j-rock sa zic asa care am ascultat-o :]] E prea tare...desi acum nu prea le mai ascult melodiile .__. Inca se enumera printre preferatii mei cand vine vorba de j-rock. Imi place la nebunie stilul pe care il abordeaza, este foarte original si kawaai din toate punctele de vedere. Melodiile sunt geniale la randul lor. Imi plac Nori Nori, Escapism, Cherry, Maple Gunman, Snow Scene si multe altele. Preferatul meu este Konan. Ehe, este superb :]] Arata foarte bine.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)