Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Am picat p'aci

#1
Salutare...dupa cum vedetzi am trecut si eu p'aci...deoarece am vazut pe alt site(manga-anime) ca un admin...este admin si p'aci...sau asa cred...in fine...oricum bine v-am gasit..majoritatea cred ca ma cunosc dar sa-mi fac o prezentare...Ma numesc Raluca,am 13 ani..dar prietenii imi spun Ralu ca cica numele meu este prea lung...dar m-am obisnuit cu Ralu si Ralu ramane..Sunt de la mare...la Contsantza...traiesc si eu p'aci..imi traiesc copilaria din plin..Sunt o fire foarte prietenoasa...mai hyper..in ultimul timp m-am simtit atat de bine incat nu mai poate mai nimik sa ma supere...Am o tona de hobby-uri dintre care handbal-ul picura(desi niciodata nu arat ce desenez) imi mai place sa inot,sa alerg sa ies cu prietenii...si muuulte altele...Dar pe locul intai sunt anime-urile...am vazut ceva mai multe..dupa mine...am vazut: Kaleido star,Inuyasha,Slayers,Full Metal Panic,Fruits Basket,Sailor moon,Bleach(nu pe tot) Yu Yu Hakusho,Yu-Gi-OH si GX,Paradisse Kiss,Gravitation,Lovless,R.O.D,Spiral,Shaman King,ToHeart2,Wild Arms,Trigun,Naruto si lista continua...
On-going sunt momentan Naruto Shippuuden si Full Metal Alchemist
Ascult foarte mult rock cum ar fi Sum 41 si Dmx super muult...
Ma joc deobicei jocuri cum ar fi MidNight Club II si RFOnline,Warcraft III Azada si Diablo...cam atat...sa ma mai intrebati daca mai vreti sa stiti ceva...
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#2
Laliho Amy-Chan...si bun venit pe Animezup.Sper sa te acomodezi repede aici.Majoritatea anime-urilor care tie iti plac...fac parte dintre pereferatele mele(ex:Gravitation,yu Yu Hakusho,Naruto etc)Nu imi mai ramane sa iti zic decat have fun,spor la postat si nu uita regula de aur:No spam!Pana data viitoare...Ja Ne!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Buna, Amy-chan!
Bine ai venit pe Animezup! Ne bucuram sa te avem printre noi ^^
Sper sa iti placa aici si iti urez o sedere cat mai placuta si spor la postat!

#4
O da...merci pentru urari...love_yuki_eiri si mie imi place muult gravitation si stiu si regula de aur...voi incerca s-o respect...(ca deobicei)
Flaw...da merci merci ...la postat..hehe...spor muult ca nu scapati asa usor de mine 4 Ok..time posting...so ja ne..
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]

#5
Ne... Amy-Chan... Welcome in da hood! 71

1: I loooove that avvie/sig set (daisuki, ar zice With <------ DN Angel)
2: de-abia astept sa dam nas in nas pe aici... spor la postat...
3: ar trebui sa postezi ce desenezi... nu de alta, dar cel putin Flaw e un critic innascut intr-ale artei (si Shiva, si... eh, ai sa-i cunosti tu... daca nu-i stii deja...) si nu strica niciodata putin back-up daca intr-adevar ai nevoie... come on... just a few scans awaaaay 5
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#6
Hehehe merci javaleen...sa postez ce desenez...nu am cum...n-am nici scanner nici ceva ca sa le pun pe PC...gomene..sper ca dupa craciun sa le pot posta...pana atunci...da stiu...Flaw...criticul...cunosc 21 in fine...merci pentru urare4
[Imagine: FES_Icon_by_ShardRenzi.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hellloooo... am picat sh eu pe aici. ♥Luchi♥ 4 2.501 12-06-2010, 01:42 AM
Ultimul răspuns: Serqet
  oups...am picat si eu karma slave 5 2.819 15-06-2009, 04:39 PM
Ultimul răspuns: wasp


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)