Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Acrobatia Ingerului

#1
pai...a fost frumos sentimentul...de fiecare data cand vad acel episod ma ia cu un fior...naspa dar nustiu de ce?
acrobatia ingerului...parere...este intradevar ceva fff frumos dar cred ca au platit unii foarte scump...exemplu layla...dar cred ca a meritat...mai ales ca sa simtit "implinita"

ja ne...

#2
Cand m-am uitat la acrobatia ingerului pe care au facut-o Layla si Sora am simtit cum am i-a cu frisoane (in sens bun)...parca in acel moment nu aveam stare,voiam sa fac ceva dar nu stiam ce...simteam nevoia de a fi cu ele pe scena....intr-adevar un sentiment frumos

#3
Ce-am simtit?Chiar nu stiu,a fost ceva mult prea ciudat...iar apoi am primit o veste exagerat de proasta care a amplificat tot. x.x' Totusi Acrobatia ingerului ramane una din preferatele mele.Imi da impresia ca Sora e ca un fulg care pluiteste in aer si nu depune prea mult efort ptr a face acrobatia,in ciuda faptului ca antrenamentul a fost extrem de dur x.x
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]

#4
A fost ciudat,deoarece simtem ca as face orice pentru a fi si eu pe scena.Mi s-a parut cea mai frumoasa manevra.Sora era gratioasa,frumoasa incat semana cu un adevarat inger.Mi-a placut la nebuni si chiar imi doream sa fiu si eu pe scena alaturi de ea.
E o acrobatie absolut superba(cred ca e preferata mea) si Sora o face foarte bine.Chiar mai bine decat Layla.Ea intra in pielea personajului devenind un adevarat inger...

#5
Acrobatia Ingerului...cat se poate de tare...105
este una din preferatele mele >.<
Cand m-am uitat la episodul acela,simtzeam ca si eu zbor alaturi de ele... un astfel de sentiment este cam greu de descris in cuvinte...
A fost unul din acele momente in care simti ca potzi visa la orice,si ca pentru cateva momente,potzi fi oricine ... fara granite...

#6
A fost ciudat...cand am vazut-o zambeam, fara sa-mi dau seama de ce...cand am vazuto efectiv mi-au dat lacrimile...m-am bucurat extrem de mult ca Sora si-a implinit visul...am si plans la episodul acela...A luptat extrem de mult ca sa reuseasca Acrobatia Ingerului si ma bucur extrem de mult ca i-a reusit...Pana si pe Leon l-a schimbat...

#7
Acum va jur cu mana pe inima ca acest anime ,Kaleido Star ma fermecat.Parca e magic..acrobatia ingerului e superba.Cand o vedeam pe Sora facand-o imi dadea fiori..imi doream atata de tare sa fiu cu ea acolo,uneori imi imaginam ca sunt un spectator acolo pa Kaleido,alteori ca sunt alaturi de Sora in timpul acestei acrobati magnifice.E chiar impresionanta prin faptul ca aceasta acrobatie nu poate fi facuta decat de un inger si un demon.Trebuie sa fi foarte gratios ca sa reusesti sa o faci ,eh..iata ca Sora a reusit.I-a iesit perfect.mi-a placut la nebunie:X
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#8
mie una mi s-a parut a fii cea mai tare acrobatie din tot animeul.
Nu ma refer de cea executta de sora la concursul acela cand a ratat,
ci aceea de la spectacolul acela,cand Layla a fost un spectator,dupa
ce s-a antrenat bine cu Leon.

#9
Eh...o acrobatie foarte frumoasa.Si este impresionanta din doua motive:a transformat-o pe Sora intr-o Kaleido Star si Leon si-a implinit promisiunea facuta fata de Sophie inainte ca aceasta sa moara.E spectaculoasa din pricina gradului de dificultate,insa Sora a executat-o cu atata usurinta incat parea ca a facut asta de zeci de ori.Antrenamentul a fost unul foarte dur...insa cel care a vrut sa o execute pentru prima oara a fost Yuri,la Festivalul Circului,insa nu a reusit.Sa nu ma mai lungesc...este o manevra spectaculoasa...prin care Sora a devenit un adevarat inger.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#10
Acrobatia Ingerului, cea mai frumoasa acrobatie, mi se pare chiar punctul culminant al seriei (bine, Legendara Manevra a apartinut primei serii). Mi-ar fi placut mult sa ma fi aflat acolo, sa fi putut atinge cerul, asa cum a facut-o Sora. Amazing cum dupa atatea sacrificii a iesit ceva asa nice !
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)