Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A aterizat si DiDi pe aici.

#1
Salutare ! A aterizat si drama queen pe aici 71 Numele meu e Diana Isabela,dar toti imi spun Didi, Yzzy sau direct I.D.21 (imi puteti spune cum va place 71 )
Sunt o fire haioasa, sociabila si curioasa.Ce-mi place... imi place sa-l chinui pe varamiu, sa ascult muzica, sa desenez:X si sa citesc:X (orice...manga, carti... ) Ce nu-mi place... doua lucruri mari si late:oamenii mincinosi si persoanele cu nasul pe sus (care se cred superioari celorlalti) Ce sa va mai spun...sunt putin mai baietoasa, de acea fac fotbal, volei si inot, dar pot fi si destul de sensibila..cand vreau...
Intr-o cearta sunt mereu cea calma (ma enervez greu) sunt rationala si il las pe celalalt sa trancaneasca, si dupa recurg la fapte65 Chiar daka ma enervez greu nu-mi place cand cineva se ia de un prieten de-al meu...atunci nu mai sunt asa draguta5
Cand eram mica faceam karate shi mereu o rog pe mama sa ma lase sa reincep (da... iar firea mea baietoasa..21 ) Sunt maniaca yaoi shi iubesc animeurile:X Imi mai place orientul mijlociu si sunt fascinata de Egiptul shi Grecia antica shi de tot ce tine de zeite, faraoni shi creaturi mitice :X
Cam atat despre mine... so astept intrebarile voastre shi nu va sfiiti fiindca imi place sa cunosc persoane noi shi sa-mi fac prieteni hug
Bye Byepupic bye

#2
Bine ai venit pe Animezup, drama^queen-dydy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello Didy xD well am si eu cateva intrebari =]

Daca citesti manga ce fel de manga iti place si ce manga ai citit?=]
Well ce gen de anime iti place?Si ce animeuri ai vazut?
Iti place sa desenezi?XD
Cati ani ai?

Well cam atat =]

Bine ai venit printre noi Didy iti urez un calduros Bun venit !
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!

#4
Buna Kimopupic

Pai imi plac manga-urile gen aventura, actiune, mister etc. Am citit si cateva manga, cum ar fi: Bleach, death note, AAA si tocmai m-am apukat de Koizora
Animeuri... imi plac cele hentai, yaoi :d Am vazute muuuulte animeuri... dar cel mai mult mi-au plakut: Bleach (niciodata nu strica prea mult ichigo 21 ) Death note, Nana, Hell girl, Gravitation ( well... i am a maniac yaoi 71 ) elfen lied, vampire knight :X
Glumesti? Iubesc sa desenez:X imi place sa desenez de obicei animeuri.. shi de multe ori imi inebunesc colegii sau prietenii cu asta21
Am treisprezece ani... mda jtiu mikutza...dar chiar shi asa am o imaginatie bogata si in curand o sa postez un fik la care m-am gandit de mult timp 71
So dydy te pupa dulce shi ms pt. intrebari pupicpupicpupic
Kissu and byepupic

#5
Salut

bun venit pe animezup
am si eu cateva intrebari pentru tine sper sa nu te superi

1)ce anime-uri iti plac?
2)citesti ficuri?daca da care iti plac
3)ce gen de muzica iti place?
4)vrei sa fim prietene?

cam atat si sper sa iti faci multi prieteni pe forum

#6
Hey Didy =]
Oh i forgot where are u from?39
Ma intrebam daca ai putea sami arati niste desene deale tale 71 sunt =]
Multi inainte si nimeni nu e prea mic =]
Si daca ai chef sa stresezi pe cineva cu animeuri sunt chiar aici xD

Well cya laters =] hug take care
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!

#7
Buna hinatapupic
Pai... in general imi plac animeurile gen: yaoi, aventura, actiune, romance, (Gravitation, Blech, Death note, Hell girl, Vampire knight, Naruto)
Da bineinteles ca citesc fikuri:X Hm... de cand frecventez acest site citesc fikurile de la original.. 65(yaoi shi celelalte) dar citesc shi de la anime.. uneori... daca merita citite...(gravi sau naruto) oricum nu citesc prea multe de la anime 4
Muzica... ei bine depinde de starea de spirit... de obicei ascult rock, pop, house, hip-hop(uneori), latino, chiar si raggaeton21
Bineinteles ca vreau:X
Nu ma deranjeaza deloc intrebarile tale, chia ma bucur :X
Te pup dulcepupic
Heya kimopupic
Ms multpupic eu sincer fac desene cu creionul... hm... cred ca o sa bag unele si in PC. ca sa ti-le arat 71 voi pune curand cateva desene ca sa razi putin de prostiile mele 21 Sunt din BucurestiSmile
Cred ca maine seara voi pune un fic la original 71 nujtiu daca va fi o "reusita" dar sper ca-l vei citi hug
Kissupupic

#8
Am sa il citesc deci am sa il astept si daca ai putea sa pui pozele cu desene tot maine ar fi nemaipomenit...
Si eu fac desene in creion xD
Hmm tu desenezi desenele?Sau le lasi schitate?sau le faci alb negru?XD
Ce fel de filme iti plac?=] [ma gandeam acuma la ceva horror si miam amintit de un film]

Well cya laters sweet dreams and take care =]
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!

#9
Hy Kimo71
Hm.. desenel deobicei le colorez, dar le mai las si schite uneori. Alb negru nu prea le fac Smile
Filme... o groaza. Imi plac in special cele horror8 Gen: The grodge, Scary movie, Chucky, Orfelinatul, Pandorum, Musafiri nepoftiti, Tarata in iad etc. Imi mai place si Twilight, Orele (am citit shi cartea) Stapanul inelelor(funny creatura aia21 ), Mamamia, Harry Potter, Titanicul, Memoriile unei gheise.
So... ms de intrebari si nu va sfiiti pupic (Kimo forget that crazy put kissu 21 )
Bye Bye bye

#10
ca de obicei nu imi vine in minte nicio intrebare oricum bun venit pe site
1.ce melodii ascult(nu pe tote ca inebunesti si tu scriind si innebunmesc si eu citind)
2.culoare/culori preferata/preferate
3.ce zodie esti
4.ce stil ai facut?(karate)

si cam atat ca si asa imi storc creierii
Uita-te in sus...
Uita-te in jos...
Acum uita-te la mine...
Fac misto de tine!!! 10



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am aterizat si eu pe aici. Innaa. 12 5.215 20-07-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: +Rin+
  Am aterizat p'aci... Miss pitiq 10 4.573 18-06-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Miss pitiq
  Hm..extraterestrii au aterizat! :) Shanny. 5 3.062 06-02-2010, 11:45 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Am aterizat si eu pe aici! Summer 5 3.281 07-07-2009, 10:37 PM
Ultimul răspuns: Summer
  am aterizat si eu aici //.\\ the_ghost_of_cossette 5 2.733 09-06-2009, 05:39 PM
Ultimul răspuns: the_ghost_of_cossette
  Silver.Chaos a aterizat ~_~'' Silver.Chaos 6 3.385 22-01-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Am aterizat si eu pe-aici ^.^ InnocentGirl 6 3.426 10-11-2008, 09:27 PM
Ultimul răspuns: InnocentGirl
  Hi!am aterizat la voi! Bridget_cool 2 1.942 19-10-2008, 12:55 PM
Ultimul răspuns: Bridget_cool
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 5.245 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  hello, hello eliberati pista tocmai am aterizat!!! Lotte 3 3.106 07-12-2007, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Lorelei


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)