Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

2 Tari preferate

#1
Stiu ca e cam idiot jocul...
Uite , trebuie sa spui 2 tari preferate..
Incep eu:
pe loc1:Japonia ( [Imagine: wp_tok10.jpg] )
pe loc2:America

http://akmx.allgoo.net <-- my forum *E super cool!*
Mi-am vandut masina pentru bani pentru benzina...

#2
nu e delok aiurea e bestial chiar ...decii ...intru si eu 21
deci ....2 tari
3:china
4:Japonia 4
...Edit:i did put italy ? ...Omg !!!!1
jA NE!
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#3
Nu e aiurea..e foarte aiurea.Epic fail,i'd say.Voi nu vedeti spam la orizont?! Omg,pui doar 2 tari si gata ai facut un post >_>.
Daca vreti ca jocul asta [care e fara noima,btw] sa continue va zic sa faceti asa :rugati un mod sa il mute la chit chat discussions pentru ca nu e un joc ._. In al doilea rand,poti sa schimbi ideea :fiecare user sa zica ce tara ii place si sa argumenteze.Eventual,daca vreti neaparat sa fie joc,puteti sa faceti asa 10rimul user descrie o tara care ii place,iar urmatorul user spune si el de ce ii place tara de mai sus sau nu.Plus ca apoi,pune o tara despre care urmatorul user sa vorbeasca [adica sa zica daca ii place sau nu.Si sa argumenteze]
Nu stiu daca ati inteles ceva :ha: dar sper ca v-ati dat seama ca ar fi fost spam -_-


Scuze pentru off-topic :]
LOLNOPE

#4
Am inteles ideea . De exemplu , eu spun o tara care (nu) imi place . Romania .
Nota : 10
Argument :
Mie imi place Romania , pentru ca aici m-am nascut , imi plac obiceiurile , oamenii si natura armonioasa . Consider ca are un viitor reusit , desi gurile rele spun ca este o tara mizera , plina de inculti si saraca . Toti ar trebui sa-si iubeasca tara de provenienta !
Tara urmatoare : Japonia

P.S4aca considerati ca e SPAM , puteti sa-l stergeti fara avertismente .
Zelia on: DeviantArt & MAL

[Imagine: fiveofusweremeanttobeby.jpg]

#5
Bun...cand am citit primul post...am ramas O.o.Spam!La inceput am vrut sa il inchid...insa dupa am vazut ce a zis Mitzuke.Si asa va continua acest...joc.Un user va pune o tara si urmatorul va da diferite argumente pentru care ii place...sau nu.Dupa care va acorda o nota.
ATENTIE:Aveti grija sa scrieti mai mult de 2 randuri.6 cuvinte pe 6 randuri e tot spam.Ok?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Seiren : Japonia

Imi place datorita istoriei lor sunt un popor de oamenii destepti si interesanti de la care poti invata multe lucruri bune si te poti dezvolta cu un intelect superior.Imi mai place la Japonia cum arata unele fete (nu-s ca romancele noastre dar sunt bune si alea)imi place alfabetul lor si cum vorbesc ei ai locuri interesante de vizitat.


Next : Bulgaria
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#7
Bulgaria
Nu este deloc tara mea preferata.Si nu pot zice ca imi place.Hmm pentru a nu o jigni pot spune ca inca nu am vizitat-o asa ca nu stiu daca este prielnica sau nu.Cert este ca fiecare tara are frumusetile sale.Bulgaria se apropie foarte mult de ceea ce este in tra noastra din cate stiu eu.Mi se pare ceva monoton si nimic spectacular.La aceasta tara imi place foarte mult numele.Bulgaria,pare interesant,pare numele unei republici cucerite de o mare influenta ce mai apoi a capatat un nume brav ce a dezlantuit-o.Asta ador la bulgaria,numele ^^ .

Tara urmatoare: Anglia

#8
Ninno : Anglia

O tara frumoasa de la ei au venit povestile frumoase si tot de la ei le avem si noi cu ceasurile .Imi palce tara aceasta condusa de regi si regine(mai ales) imi place BIg Bang-ul si imi place si traditia lor de a bea ceaiul la ora 5 (un ceai care seamana mai mult cu cafeau)si se manaca biscuiti.


Next : Egipt
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

#9
Egipt

Wow , nu stiu ce ma fascineaza la aceasta tara..Traditia,cultura...Trecutul sau,istoria egiptului mi se pare fascinanta.Piramidele mi se pare una dintre cele mai mari realizari posibile si mi se pare superba tara desi inca nu am avut ocazia sa o vizitez.As dori sa fac asta.poate ca deja a devenit o tara foarte accesibila si extrem de plictisitoare pentru altii insa eu tot raman fascinata.Ce este Egiptul de fapt?O mana de nisip si o traditie de pietre intinse pe nisipul ce este adesea vaturat de nisip ,acesta trecand prin mandrul fluviu Nil?Nu doar atat,dincolo de aceste aparente splendide acolo se afla minunatii extraordinare ce poate nu pot fi vazute de un ochi "normal" si monoton.Pentru cei ce au o anumita inspiratie Egiptul este o sursa interminabila pentru inspiratie.Numele sau nu putea fi ales mai bine iar splendoarea sa parca nu are margini in toate colturile.Oriunde aud acest cuvant ma avanturi in aventuri proprii,parca ma aflu intr-o piramida imensa,parca vad faraonii din timpuri si splendoarea acelor timpul.Egiptul...este minunat si chiar nu am cuvinte sa imi exprim admiratia pentru aceasta minunata tara.
Next : Ucraina

#10
Ucraina este o tara ca nu prea o ador..de fat nu imi place deloc.Ucrainienii sunt foarte reci si rasisti ca toti verii lor rusii. Probabil este o tara frumoasa.Probabil are peisaje frumoase si locuri care merita viztate,probabil ce am spus mai sus nu e adevarat deloc,dar asta e ceea ce cred despre ucrainieni.
next:Canada




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)