Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

❀кσηηηιcнιωα❀

#11
21 Hi Mamo-chan(ce nume scumpic <3 :X )

Sa-ti raspundem la curiozitati Smile


"Manga citesti?"
Cand apuc, da, mai citesc Smile

"Iarna sau vara?"
Vara 21 <3 nu-mi place frigul Smile 4

"Hmm.... cum te inspiri pentru poezii sau desene?"
Pai , ma inspir din experiente de viata suferite de oameni, fie pozitive, fie negative. Cateodata simplul fapt ca ascult o melodie care ma misca profund imi da inspiratie.Imi place sa desenez portrete si peisaje, dar cateodata exagerej cu abstractul. Incerc sa-i ajut pe oameni sa i-a deciziile pe cont propriu, dar si sa le aleaga si cu ratiunea,nu doar cu spiritul. Smile

Sper ca te-au multumit raspunsurile mele Smile i hope we'll get along constantly Smile Thanks for wishing me the best Smile

#12
Hi hi, m-am intors 4 Mi-a placut in special raspunsul la intrebarea 3, foarte profund ^^

Ca si continuare la intrebarea I, ai vreun gen favorit de manga?

Sper si eu sa ne intelegem yoroshiku ne etc. xD
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."

#13
Hi again <3Ma bucur ca ti-a placut 21 (fac si eu ce pot) xD.

Pai... Da! 4 Preferatele mele sunt cele progresive, dramatice si bazate pe aventura. Smile Cam atat, cele cu batalii de-astea mai baietesti nu ma prea atrag, dar cateodata le urmarescSmile

: ) Sper ca te-am lamurit xD : ) Sper sa ne-ntelegem bine in continuare :X
[Imagine: Delena.jpg]
L .O . V . E !

is louder than the pressure to be perfect !
[Imagine: 240.gif]

#14
Bun venit ! xD
Btw înainte de a îţi pune câteva întrebări, vreau să citeşti regulile acestui topic Smile ; am observat smiley-urile tale and sincerely, sunt cam multe. More attention next time.

1. Manga favorită ?
2. Naruto sau Bleach ? :]]
3. Care-i zodia pe care o preferi la o persoană ?
4. Desenezi ?

Distrează-te here ! xD

#15
Hey,Addeh !Smile
Vreau sa-mi cer scuze pentru smiley-uri 5 Ar trebui sa fiu maia tenta data viitoare, eh -.-" :]] xD Ce tare, ai nickname-ul colorat ^.^ Banuiesc ca esti moderator... Ce tare : ) Asa , sa vedem ce intrebari am de raspuns :]

-" Manga favorită ? "
Umm....Manga Naruto imi place cel mai mult. Mi se pare cea mai interesanta din toate punctele de vedere. Cred ca stilul lui Kishimoto e pe gustul meu, in fine, imi place xD

- "Naruto sau Bleach ? :]]"
Naruto 21 Nu stiu, dar parca m-am cam plictisit umpicut de Bleach, desi e un anime grovaz xD :]]

-"Care-i zodia pe care o preferi la o persoană ? "
Gemeni. SmilexD Nu stiu de ce, tot timpul m-am inteles de minute cu zodia asta. Cu toate defapt, dar parca am o slabiciune pentru gemeni:]] xD Btw, ce zodie esti ?

- " Desenezi ? "
Da...imi place foarte mult. :] Cumva, spun o poveste printr-un desen, sau asa ceva. Dar asta nu inseamna ca nu-mi place matematica21 xD.

Sper ca raspunsurile au fost inregula <3 Multumesc pentru primire :] Poti reveni daca mai ai si alte intrebari, raspund cu drag:] Take care:X
[Imagine: Delena.jpg]
L .O . V . E !

is louder than the pressure to be perfect !
[Imagine: 240.gif]

#16
Bine ai venit... Elisy, dupa cum iti e numele. Sper ca o sa te simti bine in mica noastra comunitate si o sa porti o multime de discutii despre anime. Chiar ducem un pic de lipsa in ultima vreme.

Ce mi-a atras atentia in schimb sunt multele emoticoane folosite. Daca treci pe la regulament o sa vezi ca exista o limita pentru asta, iar in general e indicat sa... faci un pic de abstinenta.

Oricum ma bucur sa avem inca o fire entuziasta pe aici si apropo, cred ca te refereai la J.K. Rowling, asa-i?

Mamo-chan te rog sa-ti editezi postul si sa-l faci in asa fel incat sa nu para de umplutura. Altfel il voi sterge. Mersi.

Meh, daca nu-mi pica netul veneam inaintea lui Addeh.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#17
Incercand sa nu dau in offtopic, si asta o sa se intample, @Bunny poti sterge daca vrei, ca sincer nu stiu ce sa pun in el sa nu para de umplutura. Scuze.

Uber.bunny.edit: Simplu, angajeaza-te intr-o discutie despre ce ii place userului pe baza a ceea cu ce poti relationa tu.
"I decided to always have as much fun as I can. That way, I'll be happy with my life no matter when I die."




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)