Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Heroes

#1
Trailerul este misto, abia astept noi Heroes si noi abilitati. Pana la urma in asta consta si frumusetea serialului - in multitudinea lor. Ramane la latitudinea scenaristilor sa se concentreze pe cei mai interesanti (nu neaparat ca si abilitati, dar si cu cele mai interesante personalitati/povesti)

[Imagine: heroes.jpg]

voi ce parere aveti despre heroes?
care este personajul vostru preferat?
ce abilitati ati vrea sa aveti?Smile

#2
Am putut rata acest topic? O.o' Wtf?
Voi ce părere aveţi despre heroes?
Păi e cel mai tare serial : - ". Eu una nu m-am lăsat până nu l-am vizionat pe tot [ adică cele 6 sezoane ] Am dat de el în Spania dacă nu mă înşel şi cum a început la mijlocul verii nu am avut timp să-l văd pe tot că începea şcoala şi a trebuit să plec. Când am ajuns acasă l-am căutat pe net şi l-am găsit. Cred că am văzut vreo 4 - 5 episoade pe zi. Mă fascina.

Care este personajul vostru preferat?
Hmmm, cam greu de decis asta o.O'.
Claire este. Îmi place că ea ştie să ia deciziile corecte [ mă rog nu tot timpul ] chiar dacă-şi punea viaţa în pericol. Curajul ei este de admirat. Îmi place cum se regenerează, poate muri de `` n `` ori şi se reîntoarce la viaţă. E şi frumoasă pe deasupra şi avut multe încercări de trecut; însă la sfârşitul sezonului şase când a vrut să arate tuturor ce poate face ea şi cum sunt unele persoane mai speciale decât altele, am crezut că şi-a pierdut minţile. [ final stupid -.- ]

Ce abilităţi aţi vrea să aveţi?
Aş vrea să fiu ca Peter [ e preferatul meu dintre tipi ]
Dar nu ştiu care latură o prefer, căci sunt două: Prima, lua puterile celor pe care îi atingea şi rămâneau acolo toate -> era un fel de supererou sau a doua, putea avea câte o putere pe rând. [ Cred că a doua e mai convenabilă xD ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

#3
Did I really miss this? o.0

Voi ce parere aveti despre heroes?

E un serial destul de bun. Am început să mă uit, şi efectiv nu m-am mai putut opri. Mă atrag genul ăsta de seriale cu chesti paranormale, ca să le zic aşa. Mi-a plăcut că nu e ca orice poveste în care ei se găsesc şi gata, lucrează împreună, salvează lumea, etc, etc. Fiecare pe cont propriu, se mai ajută câteodată, mai salvează lumea o dată pe sezon, mai complotează împotriva cuiva...
Cel mai bun mi s-a părut primul sezon, a fost chiar...bun xD. Oricum eu am văzut doar patru sezoane, deci nu sunt sigură cum sunt restul. Mi-a plăcut primul pentru chestia cu urmatul tablourilor făcute de Isaac, faza cu ''Save the cheerleader, save the world'', naivitatea lui Peter, care credea că poate salva lumea şi care avea încredere în toţi, iar Hiro era cel mai tare [mai ales când striga ''Flying Maan!''].

Care este personajul vostru preferat?

Mi-a plăcut mult de Elle, personalitatea ei şi faptul că a fost cu Sylar. Ah, ofc şi Sylar e unu' din personajele mele favorite. Mai e şi Peter, şi Hiro, şi tipa cu iluzile [am uitat cum o cheamă], şi Micah, şi Nikki...

Ce abilitati ati vrea sa aveti?

Varianta iniţială a lui Peter, să pot să le absorb abilităţile altora xD
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)