Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Galactik Football

#6
Wow , Galactik Football <33
Prima data cand a aparut eram pur si simplu in limba dupa el , deoarece eu sunt si mai baietoasa si mor dupa fotbal =]] Grafica desenului pot spune ca a fost superba , mi-a placut ideea producatorilor , foarte originala si interesanta . Mi-a placut mai mult seria a doua decat prima , deoarece mi s-a parut mult mai interesanta si bine gandita . A fost intr-un fel mai multa drama xD Au aparut si persoanje noi , Yuki fiind tare draguta . Ii ador parul si ochii <3 Treaba cu fluxul mi se pare interesanta , deoarece ii face pe jucatori mult mai puternici , ce as dori si eu sa am flux xD Sa zbor asa pe teren =]] Chiar ar fi misto . Nu mi-a placut in seria a doua cand Rocket a plecat din echipa , mai degraba a fost suspendat pentru o tampenie . Daca nu folosea fluxul atunci Tia nu avea cum sa scape si murea o_o Iar acei idioti l-au suspendat , god -.-" Totusi acest lucru a fost esentialul , deoarece intreaga poveste s-a legat apoi de acest lucru .
Personaje ... imi plac foarte multe , cam toate , deoarece fiecare a avut un rol important in desen , fiecare gest pe face il faceau aduceau un plus creatiei . Printre preferatii mei se numara Sinedd , I know the bad guy o_o Dar e atat de dragut , nu ai cum sa nu-l adori xD Are un rol destul de important , iar in seria a doua imi place de el si mai mult xD Deasemenea Microice ( Cred ca asa se scrie o_o ) este un personaj foarte amuzant , m-am regasit de multe ori in caracterul lui , foarte glumet , pus pe tampenii si deasemenea avand o gura extrem de mare xD Avea raspuns pentru orice , cum a spus si acea femeie la inceput ( parca era mama lui , nu mai stiu o_o ) . M-a amuzat faptul ca la inceput era inebunit dupa Mei ( yeak ! o urasc xD ) , mereu umbla dupa ea , iar aceasta il ignora . Poor him T.T Totusi in seria a doua si-a gasit dragostea , pe Yuki si chiar se potrivesc cei doi o_o Sincer . Nu i-ar fi stat deloc bine cu Mei , oricum tipa e mult mai inalta decat el =]] Well... cum am spus nu imi place de Mei , nu imi place deloc de ea , deoarece este total opusul meu . Este inebunita dupa frumusete o_o Si uneori da dovata de prea multe fite si ma enerveaza mai tot timpul . Se potriveste cu D'Jock , chiar fac un cuplu dragut si le sta bine impreuna , nu am nimic de criticat aici , dar pur si simplu nu-mi place persoana ei . Prea mult roz/mov pe ea xD
Well...n-am nimic de criticat la acest desen , din partea mea nota 10+ . Pacat ca nu a mai aparut o serie=]] As fi dorit sa il fi dat si pe Disney Chanel ,chiar daca nu are nici o legatura cu el xD
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Galactik Football - de Takeru - 19-12-2007, 04:03 PM
RE: Galactik Football - de dia_love_gackt - 15-08-2008, 02:35 PM
RE: Galactik Football - de Shilpa - 11-01-2009, 08:02 PM
RE: Galactik Football - de Coyote Stark - 22-01-2009, 04:52 PM
RE: Galactik Football - de MimiÅŸor - 05-02-2010, 03:27 PM
RE: Galactik Football - de βεκi - 13-06-2010, 10:10 AM
RE: Galactik Football - de DeDal N. - 20-06-2011, 10:07 PM
RE: Galactik Football - de Lia - 31-05-2012, 12:35 PM
RE: Galactik Football - de Crazy~Tenshi - 23-08-2012, 12:40 AM
RE: Galactik Football - de Clau~ - 15-09-2012, 01:23 AM
RE: Galactik Football - de Addeh - 16-09-2012, 10:22 AM
RE: Galactik Football - de Silver.Chaos - 16-03-2013, 09:10 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)