Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wow si servere de WoW

#4
Hello
Am trecut si eu pe aici pentru ca mi-a zis prietena mea Kripterya ca exista un astfel de topic...
Paai si eu joc acest joc care provoaca dependenta de in jur de un an cred 21
Mie una imi place foarte mult(chiar daca in ultima vreme nu m-am prea jucat), grafica nu se poate spune ca este excelenta, dar sa zicem ca e acceptabila... Imi place pentru ca e asa de complex si ai ce face, daca ma plictisesc ma plimb, dar de obicei im ocup timpul cu omoratul bossilor sau vorbesc cu prietenii.
Eu spre deosebire de Kripterya ma joc pe rogue(ea e healer-ul mea si ma ajuta21 ) si mie imi place taurenul(mai ales cand saluta, e asa de scump), dar de obicei ma joc pe bloodelf. I am playing the same server as my friend Kripterya, nu prea imi plac alte servere... Mie mi se pare enervant sa te tot chinui sa faci lvl, la noi e mai usor, te chinui sa-ti faci doar iteme si arme si avem ap mai mare. Eu is mai obsedata si imi place sa vad ca am arme cat de cat bune, nu sa am una cu care max reusesc sa dau un crit de 5k 21
Daca mai e cineva de pe aici pe acest sv dati add la rose.ofdark si poate mai vorbim. Ma plictisesc mai nou pe joc si mi-ar placea sa am cu cine povesti 21
:bye:
To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.



Răspunsuri în acest subiect
Wow si servere de WoW - de ToRnAdO - 19-10-2007, 08:42 PM
RE: Wow si servere de WoW - de nolazy - 15-06-2009, 12:25 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Kripterya - 03-01-2010, 09:19 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Mitus - 14-01-2010, 12:43 PM
RE: Wow si servere de WoW - de kriptykk - 24-02-2010, 07:06 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Lia - 30-10-2010, 12:43 AM
RE: Wow si servere de WoW - de Weiss - 05-01-2011, 02:16 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Hades - 25-11-2014, 12:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)