Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Peach Girl

#4
Am terminat abia ieri de vizionat acest anime si mi-a lasat o impresie destul de placuta . Sincer , nu auzisem nimic despre acest anime inainte de a vedea acest topic xD . Pot sa spun intr-un cuvant : genial . Mi-a placut tot ce s-a intamplat in Peach Girl , povestea mi s-a parut originala si destul de interesanta . Momo este tare draguta , are tenul , pielea atat de ... nu situ o_o perfect ? Eu una sunt alba ca branza cand nu e vara , deoarece nu ma pot bronza xD Dar ea este atat de frumoasa . Ii ador parul roscat . As vrea sa am si eu parul ca ea =]] Sincer xD . Anime-ul chiar m-a facut curioasa cu fiecare episod ce trecea . Punctul culminant venea din ce in ce mai aproape , sa zic asa , iar eu nu mai aveam rabdare sa vad pe cine alege Momo xD . Sincer voiam sa ii aleaga pe amandoi xD dar stiu ca nu era posibil . M-am bucurat foarte tare cand am vazut ca l-a ales pe Okayasu . Ce kawaai suna <3 . Sincer se potrivesc de minune , se completeaza unul pe celalalt . Celalalt baiat nu prea mi-a placut , desi Momo tinea mult la el . Okayasu e atat de dragut , de sweet de ... nici nu mai stiu cum sa-i spun =]] . Imi place foarte mult de el , mai ales modul in care actioneaza . As vrea si eu un baiat ca Okayasu T.T Grafica imi place foarte mult , merita un 10 ^^
Nu am nimic de criticat la acest anime. Eu una il recomand .
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Peach Girl - de HidingPM - 29-04-2009, 12:55 PM
RE: Peach Girl - de Shojo Queen - 02-05-2009, 01:50 PM
RE: Peach Girl - de ^ToxicK kiD^ - 12-12-2009, 09:28 AM
RE: Peach Girl - de βεκi - 12-05-2010, 10:57 AM
RE: Peach Girl - de Elizabeth - 22-06-2010, 04:46 PM
RE: Peach Girl - de She's a rebel - 19-08-2010, 10:10 PM
RE: Peach Girl - de Crazy~Tenshi - 22-09-2010, 11:14 PM
RE: Peach Girl - de Red Baron - 01-07-2011, 07:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)