Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Pretul unui "NU!" (SK & YYH)

#2
Buuunnn.... am terminat de citit, asa cum am promis. Acum imi dau seama cat de greu imi este sa citesc un fic normal, dar o sa ma descurc :)
Animeurile pe care le-ai luat ca reper eu nu le-am vazut, dar am inteles cam care ar fi ideea.Cel putin pana acum.Sper doar sa nu ma pierd prin acele denumiri :))
Si daca tot sunt aici, trebuie sa-ti spun si ce-ai gresit..So..
De acum incolo la dialog nu mai folosi ghilimelele.Foloseste pur si simplu linia de dialog.Gandurile in schimb, poti sa le pui intre ghilimele.
Apoi..limbajul de mess nu are ce cauta intr-un fic :D
Citat:„Tammy, noi plecam sa ne facem bagajele, ha ha ha ^_^"
Partea ingrosata nu are ce cauta aici.. "ha ha ha" -ul asta merge si nu merge (oricum eu prefer fara), iar "^_^" nu trebuie folosit deloc.
Mai era undeva o paranteza in care spuneai de cat de luminata era camera, sau ceva de genu.Eu zic ca nu era necesara.
Cam astea ar fi...atentionarile sa le zicem.In rest e bine, greselile de tastare neintentionate nu sunt domeniul meu asa ca de ele nu zic nimic :D.
Actiunea pare draguta, am avut un sentiment de mister cand l-am citit, si asta e bine ;). Acum o sa astept nextu' sa vad ce se va mai intampla.
Spor la scris :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Pretul unui "NU!" (SK & YYH) - de nolazy - 26-04-2009, 04:33 PM
RE: Pretul unui "NU!" (SK & YYH) - de Axxa.No.Way - 09-06-2009, 04:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pretul amintirilor mady 44 29.769 13-11-2013, 12:16 AM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi
  [+18] Pre?ul libert??ii Andromeda 0 1.216 29-06-2013, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Andromeda
  Pretul dragostei[yaoi][akira-chan and love_anime] akira-chan 0 2.188 01-08-2010, 10:25 PM
Ultimul răspuns: akira-chan


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)