Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Full house

#1
[Imagine: FullHouse.jpg]
Gen: comedie, romance
Episoade: 16
An: 2004
Actori:Bi (Rain), Han Eun Jung, Kim Sung-Soo (Kim Seong-Su), Song Hye-Gyo

O drama inspirata din manga-ul de mare succes "Full House" al autoarei/artistei Woon Soo-yeon.

O poveste despre dragoste si inimi frante, tristete si auto-conservare.

O tanara naiva, vesela, ce traieste ca un fel de pustnic, cu o mare placere in a scrie, lui Han Ji EUN (Song Hye Gyo) ii sunt vandute toate bunurile, dar nu de niste straini, ci chiar de cei mai buni prieteni. Ajunsa in China, ea este hotarata sa se reintoarca acasa cu ajutorul unui actor, Lee Young Jae (Bi). Imprumuta bani de la el, dupa ce il minte, si planuieste sa ii redea datoria odata intorsi in Coreea, numai pentru a descoperi ca tot ceea ce este pretios pentru ea a fost vandut. Intr-o incercare de a primi inapoi casa, ea intra intr-un contract de casatorie cu Young Jae timp de un an. Este destul de simplu, pana cand sentimente puternice incep sa se manifeste. Toata lumea din jurul ei o supun unui test de "dragoste".

In ciuda tuturor, Ji EUN reuseste sa fie plina de umor si toleranta - chiar si atunci cand i se rupe inima.

#2
Mdah, am inteles ca-i geniala drama. N-am apucat sa vad decat un episod din ea, dupa care am uitat-o. O sa ma uit la ea dupa ce-mi termin cealalta drama, si animeurile...care nu cred ca o sa-mi ia prea mult. Sunt sigura ca o sa dau un edit dupa ce o termin, sau poate cand o sa ajung pe la jumatatea ei ca sa ma asigur ca nu uit de post 21.
Rain joaca foarte bine. Am vazut A Love To Kill cu el, si juca destul de bine, deci m-am indragotit.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)