Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Follow love or follow you? [}+18]

#1
Avertisment: Dupa cum se arata si in paranteza de mai sus, ficul este facut de 2 persoane [moi & bro], desi exista si relatii fata x baiat, ficul este yaoi in asta consta baza lui. Unele capitole sunt mai cuminti, la altele va trebui luat in considerare semnul de 18+. Cu neobisnuitul meu tupeu de-al posta, de-abia astept s-aud parerile voastre... Enjoy it...! P.S: Capitolul 2 il va posta Just_A_Kid

Follow love or follow you?

Ceasul batu ora 12:30 noaptea, trecut de miezul noptii deja. Pe cerul nocturn stelele se inghesuiau una peste alta, iar mama lor, luna, statea ca o craiasa in mijlocul micilor faclii. Plimbandu-ne prin oras, intr-un bloc de 10 etajele, din mijlocul acestuia, privirea ne coboara din ce in ce mai jos pana ce cade la parter., intr-o camera mai ferita, caci era situata la coltisorul blocului. Acolo doi tineri minunati incercau pozitia clasica.
-Hai lucreaza cu mine Ayumi ! se auzi vocea unui baiat pus bine pe "treaba". Un tanar de 19 ani cu parul scurt, rosu si bine asezat, pielea alba si fina, iar chipul angelic, ochi caprui precum culoarea pamantului si cu o voce blanda ca a unui profet.
Sub el, o fata, tanara si ea, adolescenta de 18 ani, cu parul negru ca noaptea si ochii schimbatori de nu-ti dadeai destul de bine seama de culoare.
Bruneta aceasta nu-l mai satisfacea pe baiat in partidele lor fierbinti ce incepeau odata cu caderea noptii.
-Akurumo hai sa ne oprim! se auzi vocea fetei ce isi aseza mana pe pieptul gol si bine format al baiatului; iar printr-o miscare il indeparta de ea.
Baiatul o privi foarte nemultumit, se ridica de pe trupul tanar al fetei ce se afla inca intins de-a lungul patului.
-Ce naiba e cu tine ? o intreba roscatul c-un ton de iritare in voce. Pana acum mi te dadeai pe tava, noptile noastre erau intr-adevar nebune, tanjeai dupa trupul meu si urai timpul asta ucigator ce parca numai trecea pentru a ne incepe ideile nebunesti. In ultima vreme ai devenit bleaga, indiferenta, trupul meu nu ti se mai pare ca un trofeu, iar eu cred ca nu te mai farmec cum o faceam odata. Nici nu te mai recunosc! Zi-mi sincer: tu ai pe altcineva?
Fata il privi cand se imbraca si ii venea sa-i dea dreptate la unele lucruri, baiatul asta este un macho al cartierurilor, bucuria fetelor si spaima baietilor, cand o adolescenta, doamna sau altceva de sex opus il vedea, nu se putea abtine sa nu saliveze dupa el. Insa doar cateva au reusit sa-i intalneasca maretia si la pat , Ayumi fiind una dintre norocoase. Trupul fetei numai era templu pentru ea, isi pierduse virginitatea cand il intalni pe Akurumo; si spusele tanarului erau adevarate numai este ceea ce era odata.
Dupa ce isi termina si bruneta sa-si incheie bluza, merse in spatele roscatului, cuprinzandu-l.
-Akuri...scumpul meu Akuri...promit ca data viitoare va fi mai bine, ma voi stradui mai mult..! minti aceasta sa nu dea banuieli sau suspiciuni baiatului, mai multe decat deja le avea.
-Spre binele tau asa sa fie, caci daca nu ma transform din cel mai frumos vis al tau in cel mai rau cosmar pe care l-ai avut vreodata.
Akurumo arunca o privire spre fata, ca cea a vanatorului ce stia de inainte metodele prin care ii putea scapa prada. Apoi parasi incaperea c-o furie in el de si muntii i s-ar supune. Ayumi privi in urma lui auzind cum se inchise usa, se ingrozi cand isi aminti privirea baiatului si-un fior o trecea prin toate unghiurile, incerca sa scape de starea aceea printr-un oftat, Se facea din ce in ce mai tarziu, corpul tinerei se arunca din nou pe suprafata moale, iar ochii i se inchisera. Simtea cum inebunea. Oare in continuare ce va pati ? Cum se va comporta Akurumo cu ea? Si de ce ea se comporta asa?
Afara, Akurumo se urcase in masina sa, o splendoare, decapotabila neagra ce furau privirile la oricine, prietenii lui simteau in acelas timp invidie, gelozie, dar si o bucurie nemaiintalnita pentru baiat. Baiatul dadu drumul la muzica in timp ce isi puse cheile in contact privindu-si reflectia in oglinda din dreapta lui.
-"Fetele..un specimen necunoscut nici in prezentul zilelor noastre...Ce explorator ar reusi intr-adevar sa ajunga la un rezultat..la o concluzie?"
Roscatul apasa pe acceleratie plecand in viteza din fata blocului, nu mai trase capota, lasa vantul nocturn sa-i fluture suvitele lui rebele, in timp ce el conducea ca un nebun.
Strada ii era la comanda si la ora tarzie, aglomeratie in trafic nu zareai, cu una cu doua, cu cat se apropia mai mult de locul in care locuia, dadu muzica din ce in ce mai incet, iar viteza scazu. Cobora jos din decapotabila, inchizand usa, apoi urcase scarile din blocul lui, ajungand in cele din urma in apartamentul sau.
-"Ahh...acasa...!"
-Akurumoooo.....! se auzi vocea unei fetei ce tocmai sari pe el.
-Buna si tie Casandra..! spuse baiatul daramat la pamant.
Fata din fata lui era roscata, cu parul lung si ondulat, ochi caprui, pielea alba si un zambet copilaresc pe chip. Era imbracata intr-o camasa de noapte albastra, care ii lasa formele sa iasa in evidenta. Semana foarte bine cu baiatul, evident cum amandoi erau frati gemeni. Cei 2 se ridicara de pe jos, apoi mersera in bucatarie, domnisoara ii dadu baiatului sa manance, iar acesta ii multumi c-un zambet.
Ce schimbare de comportament va avea Akurumo? Ce va face in legatura cu Ayumi? Se va schimba in altcineva si el sau va ramane acelasi?

Personajele:

Akurumo=> http://i43.tinypic.com/2e0v95g.jpg
Ayumi=> http://i42.tinypic.com/e6op6u.jpg
Casandra=> http://i44.tinypic.com/maebky.jpgv

#2
Oho sunt prima....sa vedem ce ai tu aici :

o voce blanda ca a unui profet - sa incerci sa inlocuiesti comparatia asta...suna aiurea pe bune

c-un - cu un
numai - nu mai
cartierurilor - ma lua durerea de cap...nu stii pluralul la cartier ? ei bine , e cartiere nu ce ai scris tu

in masina sa, o splendoare, decapotabila neagra ce furau privirile la oricine - nici tu nu stii sa faci acordul intre subiect si predicat .... vai de mine da ce e cu toti asa dintr-odata ? ti se pare tie ca masina e mai multe ? era corect masina...fura privirile

Bun , deci exprimarea ta cam lasa de dorit...cam multicel din pacate ! Nu pot spune ca sunt cine stie ce multumita , dar fic-ul se prezinta a fi unul interesant ! Vezi ca faci greseli triviale , cum ar fi acordul intre subiect si predicat....sincer nu m-as fi asteptat la asta de la tine ! Uneori nu stii sa opresti propozitiile la timp si te repeti mult prea mult ! Nu te intreb daca ai aruncat o privire pe capitol inainte sa-l postezi pentru ca e clar ca nu ai facut-o . Data viitoare te sfatuiesc sa fii mai atenta ! Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#3
Well , m-am gandit ca e timpul sa pun capitolul urmator chiar daca nu au comentat prea multi ficul . Sper sa va placa capitolul 2 :


Follow love or follow you ?

Capitolul 2

Dupa ce Akumuro lua cina pregatita de sora lui se gandi sa mearga la culcare caci era o ora tarzie . Ajuns in camera isi dadu hainele jos de pe el iesind la iveala trupul sau perfect de care nu multe femei se puteau bucura . Arunca cu hainele sale cat colo , luand pe el pijamalele , apoi se tranti in pat .
Inainte de a se culca se uita la telefon sa vada daca a primit vreun sms , dar nimic . Asa ca puse telefonul pe undeva pe jos langa pat apoi isi inchise ochii si baga capul in perna , adormind imediat .
Luna inca era pe cer si stelele alaturi de ea stralucind . Razele lunii ocroteau somnul dulce al baiatului . Strazile erau din ce in ce mai pusti . Vantul adia iar frunzele incepusera sa se inglbeneasca de spaima lunii palide si cazand moarte la pamant .
La ora aceasta ai fi putut crede ca nimeni nu mai umbla pe strazi , dar o masina neagra , tunata si decapotabila gonea pe strazile pusti , urmarind o alta masina .
Un zgomot se auzi , un zgomot provocat de focurile de arme . Un baiat din masina neagra trase in cauciucurile celeilalte , asa ca automobilul se opri . Din cele doua masini se dadura jos cativa baieti .Nu pareau a se bucura ca se intalnesc . Isi scoasera toti armele incepand sa traga unul in altul . Lupta se tinea exact in fata blocului lui Akumuro . Auzind sunetele gloantelor baiatul se trezi imediat . Iesi din bloc cu gandul sa incerce sa-i desparta pe cei care se luptau . Dar nu mai avea pe cine . Toti erau intinsi la pamant , aproape morti , numai un baiat era in viata desi era ranit . Langa masina statea un baiat cu parul negru precum abanosul , ochii verzi precum smaraldele , pielea finala fel ca si culoarea laptelui , dar hainele lui erau pline de sange . Acest baiat statea in genunchi , langa masina , plangand , mai mult de durere . Simtea o durere groaznica caci un glont il strapunsese dar nu chiar asa de rau in cat sa moara . Se pare ca el a avut norocul de a nu impartasi soarta colegilor sai.
Vazandu-l , Akumuro fugi sper baiat . Incerca sa-l ridice de jos incurajandu-l cu cateva cuvinte:
-O sa fie bine , o sa te duc la spital !
Tinandu-l pe baiat in brate , il duse cu grija in casa lui . Se patase si Akumuro de sange dar acum nu-i mai pasa . Parea ciudat ca facuse acest lucru , el nu prea ajuta lumea..mai ales pe cei care nu-i cunostea , dar parca ceva il impinsese sa il ajute pe acest tanar .
Il duse chiar in camera sa , asezandu-l cu grija pe pat .
-Esti bine ? Intreba el cu o nota de blandete in glas
-N…nu prea . Ii raspunse ranitul care deabea putea vorbi de durere
Observand asta Akumuro puse mana pe telefon si suna la salvare . In timp ce astepta ca medicii sa vina Akumuro se aseza langa pat , privindu-l pe acest tanar .
“Ce s-o fi intamplat ? Cu cine s-a luptat ? “ Se intreba el
In cateva minute salvarea veni ducandu-l pe Akumuro si pe cel care-l salvase la spital .
Ajunsi acolo doctorii il dusera intr-o sala , unde aveau de gand sa ii scoata glontul .
Akumuro astepta tare nerabdator , avea atatea intrebari pe care vruia sa i le puna baiatuli . Se aseza pe un scaun gandindu-se ca daca se agita atata nu va rezolva nimic , asa ca incerca sa se calmeze si iata ca reusi cat de cat .
Totul dura aproape o ora . Akumuro fiind foarte obosit reusi sa adoarma pe scaun . Dar o usa trantita de un doctor ii tulbura somnul si-l facu sa se trezeasca . Acesta tresari cand auzi zgomotul . Se uita la doctor apoi se ridica in picioare gata sa zica ceva . Totusi , nu reusi sa scoata nici un cuvant caci doctorul vorbi peste el:
-Am reusit sa-i scoatem glontul ! A pierdut mult sange dar se va face bine .
Auzind asta , pe fata baiatului aparu un zambet apoi rasufla usurat .
-Slava cerului ca nu a murit ! Si cand ii veti da drumul din spital ? Intreba baiatul in cele din urma
-In trei zile maxim . Va trebuii sa gasim un donator de sange , saracul baiat..a pierdut prea mult sange in lupta asta groaznica , dar nu cred ca va reusi sa scape de politie .
Zambetul lui Akumuro disparu cand acesta auzi de politie . Statu cateva secunde pe ganduri apoi ii zise doctorului:
-Pot eu sa donez sange pentru el , nu m-ar deranja !
Doctorul fu de acord cu asta . Intr-o ora se termina totul . Baiatul ranit isi mai revenise cat de cat acum . Statea intr-o camera din spital , in pat , cu ochii inchisi desi nu dormea . In camera lui intra cineva . Se uita la acea persoana , putin cam ciudat pentru ca nu o cunostea .
-Buna...eu sunt Akumuro ! Eu te-am salvat
-Mersi...nu cred ca as fi scapat cu viata daca nu apareai tu .
Akumuro nu mai zise nimic , se aseza pe un scaun la fereastra si din buzunar isi scoase o tigare pe care o aprinse si incepu sa o fumeze . Linistea se lasa in camera . Niciunul dintre ei nu mai zicea nimic . Isi indreptara privire unul catre celalt , privindu-se dar fara a zice nimic.
Statura asa cam o jumatate de ora . Era ciudat ca se priveau intr-una si nu isi vorbeau .
Intr-un sfrasit Akumuro se ridica de pe scaun , vrand sa plece .
-Eh , eu am se plec ! Ne mai auzim !
Akumuro se indrepta sper usa , neprimind nici un cuvant din partea celuilalt . Nu-i zisese nici macar “ pa “ . Dar deodata se trezi ca fu cuprins pe la spate in brate .
“Ce se intampla..?”
Cand isi intoarse privirea il vazu pe baiat . Il tinea strans in brate . Un zambet ii aparu pe fata
-Baiete , de ce ma imbratisezi ?
El nu raspunse nimic , decat se uita in ochii lui Akumuro foarte atent si intr-un final ii zise ceva
-Mersi ca m-ai salvat , iti raman dator , sper sa ne mai intalnim !
Akumuro zambi incet si calm , apoi iesi din camera . Ajuns in fata spitalului lua un taxi indreptandu-se sper casa .
Era aproape ora 6 dimineata . Somnul incepu sa-si faca simtita prezenta . Ajuns acasa tanarul intra in camera lui schimdu-se de hainele patate de sange . Se tranti iar in pat si-si inchise ochii incepand sa se gandeasca la baiatul de mai devreme , incepuse sa uite de problemele sale cu Ayumi . In foarte putin timp acesta adormi , era tare oboist si-l astepta o zi noua .

Si acum poza cu baiatul pe care-l salvase Akumuro:
[Imagine: AnimeBoy-1.jpg]
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




#4
Interesant ficul...totusi am gasit cateva greseli (nu foarte grave):

pielea finala fel ~ pielea fina la fel
il strapunsese ~ il strapunse
in cat sa moara ~ incat sa moara
deabea putea vorbi ~ de-abia putea vorbi
pe care vruia sa i le puna baiatuli ~ pe care vroia sa i le puna baiatului
va trebuii ~ va trebui
schimdu-se ~ schimbandu-se

Greseli nu au fost prea multe asa ca astept continuarea ficului care se anunta a fi interesant...Ai grija la semnele de punctuatie, in special la virgule...

Gambate! :bye:
[Imagine: logo.gif]

When all looks lost
And there's no escape
...I turn to my dreams!

#5
Sa vedem ce ai facut Simona pe aici :D :

isi dadu hainele jos de pe el - cum asa mey ? ce exrpimare e asta ? putea sa-si dea hainele de pe altceva decat de pe el ? ia ai tu mai multa grija ..

arunca cu hainele sale cat colo - nu imi place deloc sa stii ..repetitie si nu suna nici bine

pusti - pustii

Vantul adia iar frunzele incepusera sa se inglbeneasca de spaima lunii palide si cazand moarte la pamant . - simona , tu iti ceri bataita ? deci greseala totala ... taie ultimul si mey ca suna aiurea

pielea fina fel - poate la fel

in cat - incat

Acest baiat statea in genunchi , langa masina , plangand , mai mult de durere . - foarte ciudat sa planga un baiat

sper - spre

pe cei care - acum stii ca m-am suparat nu ? pe care...de cate ori te-am batut la cap cu asta ?

deabea - de abia

vruia - vroia

baiatuli - baiatului

Totusi , nu reusi sa scoata nici un cuvant caci doctorul vorbi peste el: - pey ori vorbi ori tacu...hotaraste-te

trebuii - trebui
celalt - celalalt

intr-una - intruna (sinonim cu mereu )

sfrasit - sfarsit

nici un - niciun

schimdu-se - schimbandu-se

oboist - obosit

Deci in concluzie nu mi-a placut cum te-ai prezentat cam deloc....ce ai facut cu exprimarea aia ? Ai o gramada de greseli...te-ai lasat pe tanjeala serios....sa pui mana serios pe treaba ca ne suparam . Nu sunt multumita . Gambate kudasai !
[center][Imagine: sunsetsig.png][/center]

[center] My Anime List[/center]

#6
@Sayuri: hontoni gomenasai de capitolul acela ce lasa de dorit, chiar dupa am observat si eu acele greseli, n-au sa se mai repete. Tastatura mea m-a facut sa le incurc, devine rablament computerul meu:zuppy07:
@ Heratcher si I_just_love_Yu_gi_oh arigato[s] pentru coment.
Acu continuarea....


Cap 3:

Ticaitul ceasului se auzea prin incapere. Aerul de afara intra prin ferestre, iar lumina soarelui mangaia chipul roscatului, facand ca ochii lui sa se deschida. Se uita prin incapere pana ce-i cazu privirea spre ceas; doua amiaza.
-" Ah perfect..!" isi spuse acesta in gand, sarcastic, amintindu-si evenimentul din noaptea trecuta. Ma intreb cine era baiatul acela ? Ah! Nici nu i-am cerut numele, inteligentul de mine.
In timp ce medita astfel, usa se deschisera, iar sora acestuia facu un pas in incapere. Fata era imbracata intr-un tricou albastru cu inchizatura la gat, pantaloni lungi si negrii, pantofi rosii ce se asortau foarte bine cu restul, parul ei ondulat ii acoperi umerii goi, iar machiajul o facea sa para o adevarata diva.
- In sfarsit, te-ai trezit si tu! Credeam ca nu mai deschizi ochii sa farmeci lumea cu privirile tale. Am aflat toata intamplarea de aseara, nu-ntreba de unde ca oricum nu-ti spun. Micul dejun ti-e gata! Eu trebuie sa plec. Felicitari!
- Unde pleci? intreba baiatul cand ii zari tinuta, analizand-o din cap pana-n picioare.
- Akurumo, fratele meu, ai uitat ca suntem gemeni? Si eu am 19 ani, nu 9 ani. Ma duc la o intalnire, nu e evident?! Apropo ..a zis un prieten de-al tau ca trece azi pe la tine...numele lui era Ren..asa s-a prezentat..era foarte dragut oricum. Ciao, te pup!
Tanara pleca intr-o goana din incapere, mergand pana la usa pana ce iesi din apartament. Pe urma iesira rapid si din bloc.
- Ren?! Un prieten de-al meu ? Nici nu cred ca am auzit de el..poate iar vrea Casandra sa-mi faca farse.
Acesta se ridica lenes de pe suprafata moale, incepand sa-si stranga patul, dupa mersera la dulap, luandu-si pe el un tricou alb si o pereche de blugi albastrii.
Se duse pana la oglinda admirandu-se putin, azi arata destul de bine, isi trecu mana prin suvitele sale roscate, aparandu-i un zambet victorios.
Dupa aceasta scena, il intalnim in cele din urma si la masa, gustand calm si usor din preparatele surorii sale. Cand Akurumo bau din paharul cu limonada, fu intrerupt de o ciocanitura ce se facu auzita in usa. Tanarul isi puse limonada jos, grabindu-se sa deschida. In momentul in care usa se dadu alaturi, privirea baiatului o intalni pe cea a tanarului de noaptea trecuta.
- Salut Akurumo..! Eu sunt Ren...
Roscatul ramase impietrit pentru cateva clipe, apoi isi reveni, il pofti inauntru.
- Ai dori sa servesti ceva? intreba acesta pregatindu-se sa caute o racoritoare.
- Da, pe tine, acuma, la pat! raspunse prompt brunetul dezbracandu-l cu privirea.
- Poftim?! intreba Akurumo facandu-se ca nu l-a auzit prea bine.
Ren se apropia cu pasi marunti de baiat, trecandu-si limba peste buza superioara. Se apropia in ajuns de mult incat trupurile celor doi sa se lipeasca unul de celalalt, isi puteau simti respiratia. Brunetul incepu sa se joace pe langa baiat, facandu-i o placere nedescrisa la punctul sensibil de jos, il desfacu putin la pantaloni, strecurandu-si mana in ei, masandu-i zona acea.
Dupa primul geamat, roscatul spuse:
- Tu chiar vorbesti serios! "La urma urmei imi place ce simt si nu am nimic de pierdut" se lasa acesta moale.
Ren se uita in ochii lui, dandu-i blugii putin mai jos, isi aseza o mana pe pieptul lui impingandu-l pe fotoliul din spate, incepu sa se apropie iara de el, daruindu-i o mica sarutare, cand ajunsera, de la care primi si raspuns. Dupa asta ramase cu gura deschisa, coborand catre zona descoperita, ii rupse lenjeria ce il incurca, trecand cu limba pe toata 'jucaria" lui ce se facu imediat dreapta.
- Te exciti repede ! observa brunetul cand vazu asta, facand o mica pauza.
Obrajii lui Akurumo se incalzira putin, facandu-l pe celalat sa zambeasca victorios. Ren se ridica de jos, mergand catre urechea baiatului si ii sopti usor cand ajunsera langa:
- Hai sa incercam toate pozitiile, ce zici ?
Chipul roscatului se colora mai tare, in timp ce mainile brunetului se plimbau sub tricoul lui, pana ce ajunsera la sani, verificandu-i. Tanarul Akurumo mai scoase un suspin, lasandu-si capul mai pe spate. Cu una, cu doua, hainele celor doi erau aruncate aiurea pe suprafata parchetului, iar saruturile lui Ren incepeau sa colinde abdomenul baiatului, facandu-si o intrare inceata in trupul lui, pana ce il penetra complet. Doua lacrimi iesi din ochii lui Akurumo, care fu izgonite imediat de micut, prin saruturi. Sunetele erotice dintre cei doi cresteau, tulburand din ce in ce mai mult linistea incaperii si cu cat brunetul facea mai multe miscari de urcare si coborare cu atat cei doi se simteau mai satisfacuti. Urme de sudoare cadeau usor pe corpurile celor doi, lasand ca forma bine contemplata, sa iasa in evidenta.
- Cum m-am descurcat? intreba brunetul cu greu ca nu mai avea deloc energie.
- Crede-ma ca a fost cea mai buna partida pe care am avut-o...si cea mai fiebinte din ele.
Ren zambi, incantat de raspuns, ochii lui se inchisera, iar trupul sau cazu peste al baiatului, adormind in bratele sale.

#7
Frumos, n'am ce spune :D
Incepe sa-mi placa din ce in ce mai mult acest fic yaoi. Mai ales pentru actiunea plina de "actiune" :))
Ce tupeist este Ren..Sincer ma asteptam ca roscatul sa fie cel care...hmmm...detine controlul "in pat".Dar vad ca m-am inselat :P
Au fost si greseli..nu prea multe, dar au fost :
"usa se deschisera"- se deschise
"mergand pana la usa pana ce iesi din apartament" - acel "pana" se repeta
"Pe urma iesira rapid" - pe urma iesi rapid
"dupa mersera la dulap" - merse la dulap
In fine..ai inteles cam ce zic..poate in viitor vor fi mai putine :)
bye bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#8
(21-01-2009, 10:57 PM)MagicStar A scris: Avertisment: Dupa cum se arata si in paranteza de mai sus, ficul este facut de 2 persoane [moi & bro], desi exista si relatii fata x baiat, ficul este yaoi in asta consta baza lui. Unele capitole sunt mai cuminti, la altele va trebui luat in considerare semnul de 18+. Cu neobisnuitul meu tupeu de-al posta, de-abia astept s-aud parerile voastre... Enjoy it...! P.S: Capitolul 2 il va posta Just_A_Kid

Follow love or follow you?

Ceasul batu ora 12:30 noaptea, trecut de miezul noptii deja. Pe cerul nocturn stelele se inghesuiau una peste alta, iar mama lor, luna, statea ca o craiasa in mijlocul micilor faclii. Plimbandu-ne prin oras, intr-un bloc de 10 etajele, din mijlocul acestuia, privirea ne coboara din ce in ce mai jos pana ce cade la parter., intr-o camera mai ferita, caci era situata la coltisorul blocului. Acolo doi tineri minunati incercau pozitia clasica.
-Hai lucreaza cu mine Ayumi ! se auzi vocea unui baiat pus bine pe "treaba". Un tanar de 19 ani cu parul scurt, rosu si bine asezat, pielea alba si fina, iar chipul angelic, ochi caprui precum culoarea pamantului si cu o voce blanda ca a unui profet.
Sub el, o fata, tanara si ea, adolescenta de 18 ani, cu parul negru ca noaptea si ochii schimbatori de nu-ti dadeai destul de bine seama de culoare.
Bruneta aceasta nu-l mai satisfacea pe baiat in partidele lor fierbinti ce incepeau odata cu caderea noptii.
-Akurumo hai sa ne oprim! se auzi vocea fetei ce isi aseza mana pe pieptul gol si bine format al baiatului; iar printr-o miscare il indeparta de ea.
Baiatul o privi foarte nemultumit, se ridica de pe trupul tanar al fetei ce se afla inca intins de-a lungul patului.
-Ce naiba e cu tine ? o intreba roscatul c-un ton de iritare in voce. Pana acum mi te dadeai pe tava, noptile noastre erau intr-adevar nebune, tanjeai dupa trupul meu si urai timpul asta ucigator ce parca numai trecea pentru a ne incepe ideile nebunesti. In ultima vreme ai devenit bleaga, indiferenta, trupul meu nu ti se mai pare ca un trofeu, iar eu cred ca nu te mai farmec cum o faceam odata. Nici nu te mai recunosc! Zi-mi sincer: tu ai pe altcineva?
Fata il privi cand se imbraca si ii venea sa-i dea dreptate la unele lucruri, baiatul asta este un macho al cartierurilor, bucuria fetelor si spaima baietilor, cand o adolescenta, doamna sau altceva de sex opus il vedea, nu se putea abtine sa nu saliveze dupa el. Insa doar cateva au reusit sa-i intalneasca maretia si la pat , Ayumi fiind una dintre norocoase. Trupul fetei numai era templu pentru ea, isi pierduse virginitatea cand il intalni pe Akurumo; si spusele tanarului erau adevarate numai este ceea ce era odata.
Dupa ce isi termina si bruneta sa-si incheie bluza, merse in spatele roscatului, cuprinzandu-l.
-Akuri...scumpul meu Akuri...promit ca data viitoare va fi mai bine, ma voi stradui mai mult..! minti aceasta sa nu dea banuieli sau suspiciuni baiatului, mai multe decat deja le avea.
-Spre binele tau asa sa fie, caci daca nu ma transform din cel mai frumos vis al tau in cel mai rau cosmar pe care l-ai avut vreodata.
Akurumo arunca o privire spre fata, ca cea a vanatorului ce stia de inainte metodele prin care ii putea scapa prada. Apoi parasi incaperea c-o furie in el de si muntii i s-ar supune. Ayumi privi in urma lui auzind cum se inchise usa, se ingrozi cand isi aminti privirea baiatului si-un fior o trecea prin toate unghiurile, incerca sa scape de starea aceea printr-un oftat, Se facea din ce in ce mai tarziu, corpul tinerei se arunca din nou pe suprafata moale, iar ochii i se inchisera. Simtea cum inebunea. Oare in continuare ce va pati ? Cum se va comporta Akurumo cu ea? Si de ce ea se comporta asa?
Afara, Akurumo se urcase in masina sa, o splendoare, decapotabila neagra ce furau privirile la oricine, prietenii lui simteau in acelas timp invidie, gelozie, dar si o bucurie nemaiintalnita pentru baiat. Baiatul dadu drumul la muzica in timp ce isi puse cheile in contact privindu-si reflectia in oglinda din dreapta lui.
-"Fetele..un specimen necunoscut nici in prezentul zilelor noastre...Ce explorator ar reusi intr-adevar sa ajunga la un rezultat..la o concluzie?"
Roscatul apasa pe acceleratie plecand in viteza din fata blocului, nu mai trase capota, lasa vantul nocturn sa-i fluture suvitele lui rebele, in timp ce el conducea ca un nebun.
Strada ii era la comanda si la ora tarzie, aglomeratie in trafic nu zareai, cu una cu doua, cu cat se apropia mai mult de locul in care locuia, dadu muzica din ce in ce mai incet, iar viteza scazu. Cobora jos din decapotabila, inchizand usa, apoi urcase scarile din blocul lui, ajungand in cele din urma in apartamentul sau.
-"Ahh...acasa...!"
-Akurumoooo.....! se auzi vocea unei fetei ce tocmai sari pe el.
-Buna si tie Casandra..! spuse baiatul daramat la pamant.
Fata din fata lui era roscata, cu parul lung si ondulat, ochi caprui, pielea alba si un zambet copilaresc pe chip. Era imbracata intr-o camasa de noapte albastra, care ii lasa formele sa iasa in evidenta. Semana foarte bine cu baiatul, evident cum amandoi erau frati gemeni. Cei 2 se ridicara de pe jos, apoi mersera in bucatarie, domnisoara ii dadu baiatului sa manance, iar acesta ii multumi c-un zambet.
Ce schimbare de comportament va avea Akurumo? Ce va face in legatura cu Ayumi? Se va schimba in altcineva si el sau va ramane acelasi?

Personajele:

Akurumo=> http://i43.tinypic.com/2e0v95g.jpg
Ayumi=> http://i42.tinypic.com/e6op6u.jpg
Casandra=> http://i44.tinypic.com/maebky.jpgv

am trecut si pe aici si acum am sa incep.
am vazut cateva greseli de tastare , dar nu am sa mai stau sa le enumar acum
Dialogul:nu este sec si asta imi place
descriere:e si ea pe acolo dar nu strica mai multa:))
Imi place ficul tau si mai ales ca e la Yaoi:))

Ai pus si avertisment:))
(21-01-2009, 10:57 PM)MagicStar A scris: Avertisment: Dupa cum se arata si in paranteza de mai sus, ficul este facut de 2 persoane [moi & bro], desi exista si relatii fata x baiat, ficul este yaoi in asta consta baza lui. Unele capitole sunt mai cuminti, la altele va trebui luat in considerare semnul de 18+. Cu neobisnuitul meu tupeu de-al posta, de-abia astept s-aud parerile voastre...
este bine ca l-ai pus ca mai sunt si niste persoane pe zup sub 11 ani(cred):))
ja ne si spor la scris
I'm a professional online casinos player. Mostly i play on the phone. My favorite game is blackjack.
Here is the site with selection of the best Android blackjack games.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)