Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Acei elevi stresannti..

#7
Ma acum chiar depinde, asa cum a zis si DeDal depinde de ora, la orele de sport si religie daca toata lumea vrea sa plece si tu esti singuru care nu vrea e ceva in neregula cu tine pentru ca na, sa fim seriosi, sportul poti sa il faci cand vrei si inafara scolii, iar religia, daca chiar te-ar interesa te-ai duce la biserica pur si simplu.

Desigur ar mai fi si exceptii, daca profii de la orele respective sunt extrem de guralivi si spun directorului/directoarei sau dirigintelui/dirigintei nu prea cred ca se mai merita sa pleci...

Ce sa mai zic de cei care sunt la limita exmatricularii din cauza absentelor si notelor la purtare...pe ei chiar nu poti sa ii invinovatesti in situatii dastea...

Ar mai fi si cazurile in care unii profi sunt destul de de treaba si sunt luati de prosti, daca un prof/profa nu prea va da lucrari sau va ajuta nu trebuie sa ii subestimati, mi sa intamplat mie odata cand am plecat toti, ziua urmatoare acea profesoara buna ne-a asteptat sa intram toti in clasa si "ne-a oferit" o lucrare la care toti am luat in jur de 5, dupa ne-am cerut scuze si ne-a mai ridicat nitel notele, insa da....

Concluzia mea, decat sa ti se scada la purtare (in cazul in care deja ai 9 absente) mai bine sa te injure colegii.
[Imagine: MEVzYF0.png]



Răspunsuri în acest subiect
Acei elevi stresannti.. - de LaZy - 07-06-2014, 10:28 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de DeDal N. - 07-06-2014, 10:37 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Romania - 08-06-2014, 06:42 AM
RE: Acei elevi stresannti.. - de LaZy - 08-06-2014, 07:31 AM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Dobby101 - 16-09-2014, 03:40 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de Persephone - 07-02-2015, 05:08 PM
RE: Acei elevi stresannti.. - de TLDR - 03-05-2016, 05:00 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)