Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Gogule

#6
Citind al doilea tau text am avut senzatia ca urmaresc un episod din Mondenii, deoarece si acolo am vazut astfel de scenarii unde nesimtirea si prostia umana este luata la misto si caricaturizata pentru a produce un umor care daca il privesti din anumite puncte de vedere, poate sa fie considerat destul de negru. Totusi, acea emisiune este considerata un pamflet pe cand tu ai afirmat de la inceput ca este o istorisire, prin urmare ceva care s-a intamplat in realitate. Daca intr-adevar este vorba de un caz real (ultima parte, cea cu Muzeul Militar stiu ca este pe bune), atunci chiar ar fi ceva regretabil si demn de mila noastra, dar vorba aia, unde nu-i minte nici Dumnezeu nu cere, noi de ce am avea pretentii mai mari?

Anyway, din nou apreciez felul tau acid si lipsit de inflorituri in a te exprima, face totul mult mai personal si ne ajuta pe noi sa intelegem exact ceea ce vrei sa transmiti, fara a exista riscul de a interpreta intr-un mod gresit cele prezentate. Looking forward to the next installment, poate de data asta va fi ceva mai datator de speranta.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"



Răspunsuri în acest subiect
Gogule - de morga - 16-05-2014, 01:32 AM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de Romania - 17-05-2014, 02:41 AM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de morga - 17-05-2014, 03:49 PM
o alt? - de morga - 25-05-2014, 02:12 AM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de Romania - 26-05-2014, 03:19 AM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de morga - 27-05-2014, 04:13 PM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de morga - 02-06-2014, 01:38 PM
RE: Gogule, cand î?i pic? bomba - de Romania - 02-06-2014, 04:44 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)