Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love,love,love...

#6
Citat:Si indiferent cat ati spune ca e mai misto sa fi singur, eu va contrazic. Si aici e vina voastra fetelor, pt ca ati ales partenerul dupa placere, frumusete, marime, bani, caracter smecheros, pe langa noi astia ma timizis si mai urati am avut de suferit.

Desigur nici baietii nu-s sfinti. Dar macar ei o fac de placere ( sex).

De acea cel mai bun mod ar fi ca partenera sa I spuna, ce simte.

Nu stiu de ce exista impresia ca fetele sunt vinovate cu ceva, asa cum baietii nu ar fi. Nimeni nu a spus ca e misto sa fii singur, pur si simplu mai bine solo decat cu cineva, doar de dragul de a fi cu cineva. Daca o fata vrea sa fie cu unul pentru bani & stuff e problema ei asa cum daca ala o paraseste iarasi e problema ei. Daca unul vrea sa fie cu o tipa pentru sex si tipa e ok cu treaba asta foarte bine. Unii dintre noi, fete sau baieti nu reusesc sa gaseasca sau sa tina langa ei pe cineva din diferite motive. Sunt si fete timide, cum mai ziceti urate sau suferinde ca si baietii care au fost mentionati mai sus. Asta e realitatea pe care cateodata nu vrem sa chiar nu o observam. Nu asta conteaza, ci sa te simti bine si in siguranta langa cineva. Langa acel partener pe care l-ai ales si care la randul lui, te-a ales. Nici nu e vorba de sex aici. E vorba de gandul ce iti apare, gandul ce se iveste, cand tii pe cineva in brate si zici, da, e bine, imi place. Doar atat, acel sentiment si atunci stii ca esti langa persoana potrivita.
Besides, sunt si fete care merg dupa sex only si baieti care merg dupa fete cu bani. Si daca esti sincer cu tine si cu cel pe care l-ai ales atunci stiti ca sunteti ambii de acord si orice se intampla, puteti sa o rezolvati. Deci da, comunicarea e foarte importanta.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Love,love,love... - de yzyy - 20-03-2014, 04:33 AM
RE: Love,love,love... - de ohaio_angel - 22-03-2014, 09:47 AM
RE: Love,love,love... - de DeDal N. - 22-03-2014, 11:03 AM
RE: Love,love,love... - de yzyy - 22-03-2014, 01:01 PM
RE: Love,love,love... - de Miauti - 22-03-2014, 10:29 PM
RE: Love,love,love... - de DeDal N. - 22-03-2014, 11:49 PM
RE: Love,love,love... - de Romania - 24-03-2014, 12:05 AM
RE: Love,love,love... - de yzyy - 26-03-2014, 09:15 AM
RE: Love,love,love... - de ohaio_angel - 30-03-2014, 03:08 PM
RE: Love,love,love... - de Kagura Mikazuchi - 09-04-2014, 10:44 PM
RE: Love,love,love... - de yzyy - 11-04-2014, 07:55 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)