Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] [+16] Eat-Sleep-Party-Drink-REPEAT

#2
Hei! Felicitari pentru primul post din cate inteleg!
Ideea este interesanta, nu e ca si cum dupa titlu sau primele randuri nu ma asteptam la ce va urma -partial, dar e diferit de abordarea clasica si asta imi place personal.
Titlul e atractiv, apropo, iar lungimea capitolului e suficienta cat sa starneasca interes. Acum, ca si greseli, observ ca folosesti gresit "î" in unele constructii: lasînd, Mîine, si mai sunt destule. Estetic, cred ca spatii dupa semnele de punctuatie ar da mult mai bine, mai ales ca in jumatate de text ai facut asta - alternanta nu da nici ea bine, parere mea. Mai mult, lipsesc virgule intre componentele descrierilor si inainte de ultimul gerunziu din text.
Dupa greseli gramaticale nu m-am uitat, probabil nici nu este cazul. Dialogul este foarte bine plasat, nu abunda, ceea ce e placut la un prim capitol, iar replicile sunt consistente si de efect sa zicem.
Sunt foarte curiosa cum vei alege sa continui, ca sa pot plusa mai mult pe originalitate si totodata pentru ca sunt curioasa cum abordezi descrierile.
Foarte interesant fic! Multa bafta cu continuarea! ;)



Răspunsuri în acest subiect
RE: [+16] Eat-Sleep-Party-Drink-REPEAT - de uchiha_blood_angel* - 12-01-2013, 12:29 AM
RE: [+16] Eat-Sleep-Party-Drink-REPEAT - de Lain - 12-01-2013, 06:15 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Genius Party Costin 2 2.531 13-04-2013, 01:16 PM
Ultimul răspuns: Costin


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)