Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Il practic, mi se potriveste, nu imi place.

#12
Practic: sala nu se pune, nu? Nop, nu se pune. Deocamdata nu fac niciun sport, chiar daca in trecut am facut inot si tenis.
Imi place: inotul. Cred ca este sportul meu favorit, imi place sa inot, sa ma balacesc, sa fac mici intreceri sau doar sa ma relaxez, poate si de aceea pasiunea mea pentru apa. Sunt ca o rata, o data ce intru nu ma mai scoti de acolo, ceea ce este putin ingrijorator pentru unii, heh.
Nu-mi place: ouh, aici ar fi cam multe. De exemplu, nu imi place de nici macar o culoare atletismul; si nu pentru ca nu l-as incerca, dar sunt o groaza de alte sporturi mult mai captivante; si nici football-ul sa il privesc, mi se pare destul de plictisitor.
Vreau sa invat: scufundari, adica datorita faptului ca ador apa as vrea sa incerc. As mai vrea sa invat si sa schiez, desi mi-e o frica de fac pe mine la gandul ca as putea sa-mi rup ceva important mie ;gen o mana sau un picior, lol;
Ma caracterizeaza: nu cred ca inca s-a inventat un sport sa ma completeze cu totul.

[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Il practic, mi se potriveste, nu imi place. - de Daria - 25-01-2013, 11:56 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)