Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Meet my bloody King

#11
So.. Next!


Capitolul V
Adriano P.o.V

L-am luat de mana si l-am tras dupa mine, el cazu in genunchi in urmatoarele 2 secunde (si nu, nu pentru ca vroia sa-mi faca vreun blow job ). Inca insistam, insa ma enervasem si mi-am dat drumul la gura:
- Adam, tu esti prost sau prost? Am ranjit si m-am lasat pe vine, cat sa ajung la el, care era inca pe jos. Il trag mai aproape de mine si cobor incet mana spre fundul sau, cu intentia de-al ridica. Slabe sanse insa, el crezu ca vreau defapt altceva.
- Inceteaza! tipa la mine tremurand.
- Taci odata, nu te f*t acum, peste juma de ora poate, dar nu acum.
Il las acolo, eu ducandu-ma pana in bucatarie dupa niste prosoape, le cam caut pana sa le gasesc. Odata gasite, i-au doua si ma intorc la pusti, care deja isi luase chilotii pe el. Ma apropii de el, pe fata neavand cine stie ce expresie, il trag de incheietura si i-o sterg de sange. De ce face asta, dupa ce m-a violat, incearca sa-mi strearga sangele? - asta gandea mai mult ca sigur, dovada expresia pe care o avea. Una de copil prost, care ma facea sa vreau sa-l pocnesc, insa ma abtin. Tot cu aceeasi expresie pe fata ii sterg si cealalta incheietura, apoi luandu-l pe sus si ducandu-l spre pat. Incerca sa opuna rezistenta, fapt care ma enervase.
-Plodule, stai odata linistit ca ti-am zis ca nu te f*t acum si nici nu te omor!
In sfarsit intelesese si nu se mai agita. Il pun in pat si cu celalalt prosop ii sterg ranile de la picioare ( da, stiu, am innebunit complet, altceva? ) .
-De-de ce faci asta? aud din fata mea, cu glasul tremurand.
-Pustiule, ti-a mai zis cineva ca pui cam multe intrebari? Imi ridic privirea spre el, iar el cand o intalneste pe a mea si-o indreapta altundeva, cautand un punct imaginar. Dupa cateva momente de liniste, care pe mine ma exasperau, incepusem sa aud plansete ( what the f*ck, asta e imaginatie mea care e luat-o pe campii sau plodu' plange? ). Era a doua varianta, pustiu' incepu sa planga. Ma uitam nelamurit la el, nu intelegeam de ce dracu' face asta ( voi, astia care o sa-mi ziceti ca e evident, pentru ca l-am violat, distrus si altele, ati face bine sa va verificati frigiderele ). Ies din camera, ducandu-ma la baie si dand drumul la apa, potrivind-o. O las sa curga, intorcandu-ma spre dormitor unde se afla pustiul, care inca nu s-a oprit din plans. Il trag incet de incheietura, uimindu-ma si pe mine cu cata delicatele sunt in stare sa ating pe cineva. El, parca mult mai linistit, mi-asculta faptele si se apropie de mine, eu luandu-l pe brate si ducanu-l spre baie. Cu toate ca ma asculta atunci si se apropie de mine, inca vedeam in ochii lui plini de lacrimi ura pe care mi-o purta, din cauza faptului ca i-am ucis familia, ca i-am distrus viata si pentru ca l-am violat. Deschid usa baii, dinauntru iesind mii de aburi, "lovindu-l" pe pusti in fata, mutandu-si-o spre tricoul meu, afundand-o in el. Dupa ce in baie se facut o atmosfera in care puteai sta fara sa te sufoci, il las acolo, nu prea pasandu-mi in acele momente cum o sa se descurce, si ies din camera inchizand usa.
Dau sa fac un pas, dar renunt, rezemandu-ma de usa si lasandu-ma in jos, ajungand cu sezutul de parchet. Imi rezem coatele de genunchi si imi pun fata in palme, oftand ( da, stiu, sunt un bou, altceva? ). Dupa cateva minute de stat asa imi ridic capul, rezemandu-l de usa baii. F*ck, urasc asta! Iar am o migrena. De ce dupa fiecare data cand fac ceva si ma simt bine, dar ii fac pe altii sa sufere am durerea asta de cap? imi spun in gand, ridicandu-ma si ducandu-ma spre bucatarie, de unde iau niste pastile pentru cap, pe care le-am luat in drum spre magazin, fiind sigur ca o sa am nevoie de ele. Simt nevoia sa dorm, dar il am pe plod, care e inca in baie. Iau un prosop mare si imi reiau drumul spre baie. Intru fara sa bat, pustiul cand ma vede acoperindu-se repede cu mainile (de parca nu l-am vazut gol, doar am facut sex...).
-Ti-am adus un prosop, striga cand termini si daca vezi ca nu raspund, asteapta.
Ies fara sa mai ascult ce imi zice, murmurand ceva de neinteles pentru mine. Ies din apartament si inchid usa cu cheia, indreptandu-ma spre lift. Intru si apas pe butonul ce facea legatura cu parterul. Odata ajuns ies din lift si am indrept spre acelasi magazin de unde mi-am luat hainele, sa-i iau si plodului ceva de imbracat, avand doar un tricou si o pereche de blugi. Intru in magazin, observand ca s-au schimbat tipele de la casa, acum fiind una blonda, cu sanii imensi si buzele ca niste pungi ( arata ca un monstru, o prefer pe aia care se holba la mine, cel putin ea avea buzele cat de cat normale ) . Iau un cos si ma duc la sectiunea pentru barbati ( numa' barbat nu era el... ), la blugi, uitandu-ma la unii care erau totusi mai mici. Gasesc cateva perechi, mi-e prea lene sa le aleg asa ca le pun pe toate in cos. Ma duc la bluze, iau si de acolo cateva care se potriveau cat de cat ca marime, cel putin din perspectiva mea. Ma duc la tipa de la casa, care mesteca barbar niste guma si facea baloane ( imi venea sa-i spun vreo cateva da apoi ziceati ca-s misogin ) . Ii dau cosul, rugandu-ma sa nu le murdareasca cu guma de mestecat. Slava domnului, n-a facut-o. Plec si ma indrept direct spre hotel, scotand telefonul pe care mi l-a dat David inainte sa plec de acolo. Mi-a spus sa-l sun sa-i spun de unde sa vina sa i-a masina. Il sun, spunandu-i sa vina in fata hotelului la care sunt cazat ( nu i-am spus exact asa, logic ca i-am spus numele hotelului ). Intru in hotel, fara sa-l mai astept pe David. Ma indrept spre lift, care de data asta insa era ocupat. Sunt nevoit sa astept... Intre timp il vad pe David care vine sa ia masina. Se pare ca el nu ma observat. Mai bine, n-aveam chef de taclale acum. Liftul ajunge, intru si apas pe 12, in cateva minute fiind deja sus. O iau la stanga, spre camera mea, deschizand usa si strigand la plod daca a terminat in timp ce pun sacosa pe masa. Pustiul imi raspunde afirmativ, iar eu ma duc si-l iau din baie si-l duc inapoi in dormitor.
El nu scoate niciun sunet, fiind suspect de tacut. Daca as putea citi ganduri... Il las pe pat, ducandu-ma pana in bucatarie si scotand din sacosa un tricou si o pereche de blugi... Defapt, nu are cum sa doarma in blugi, asa ca scot o pereche de a mea de pantaloni si ma duc sa i le dau. I le las pe pat, el aruncandu-mi o privire uimita, cu ochii mari si eu uitandu-ma la el de sus. Mai mult ca sigur aveam niste cearcane imense. Imi indrept privirea si pasii spre usa, iesind din camera pustiului si indreptandu-ma spre bucatarie, de unde scot o sticla de whisky si un pahar, punand paharul pe masa si turnandu-mi whisky in el. Ma asez pe scaun, simtindu-mi capul ingrozitor de greu mi-l pun pe masa, din maini formand un fel de perna. Adorm inainte de a putea macar gusta din bautura.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.



Răspunsuri în acest subiect
Meet my bloody King - de Natsuru. - 31-03-2012, 12:34 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 06-04-2012, 10:52 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Natsuru - 06-04-2012, 01:29 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 06-04-2012, 10:31 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Katsu - 08-04-2012, 01:54 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 08-04-2012, 08:00 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Katsu - 15-04-2012, 10:53 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 15-04-2012, 08:53 PM
RE: Meet My Bloody King - de DiZ - 19-04-2012, 11:44 AM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 22-04-2012, 12:01 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 07-05-2012, 03:42 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 17-05-2012, 02:20 PM
RE: Meet My Bloody King - de rali2009 - 17-05-2012, 02:41 PM
RE: Meet My Bloody King - de hiimera - 19-05-2012, 05:20 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 25-05-2012, 03:16 PM
RE: Meet My Bloody King - de Ciquita - 26-05-2012, 12:58 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 27-05-2012, 02:26 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 01-06-2012, 02:55 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 01-06-2012, 09:40 PM
RE: Meet My Bloody King - de Lexxu - 04-06-2012, 08:46 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 05-06-2012, 09:09 PM
RE: Meet My Bloody King - de Lexxu - 05-06-2012, 09:22 PM
RE: Meet My Bloody King - de hiimera - 05-06-2012, 11:41 PM
RE: Meet My Bloody King - de Ciquita - 06-06-2012, 03:52 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 08-06-2012, 02:27 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 09-06-2012, 01:20 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 11-06-2012, 08:55 PM
RE: Meet my bloody King - de Natsuru - 13-06-2012, 04:29 PM
RE: Meet my bloody King - de Ciquita - 13-06-2012, 05:35 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 15-06-2012, 12:47 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 16-06-2012, 04:11 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 16-06-2012, 04:29 PM
RE: Meet my bloody King - de hiimera - 16-06-2012, 07:59 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 29-06-2012, 12:06 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 09-07-2012, 10:59 AM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 09-07-2012, 01:28 PM
RE: Meet my bloody King - de Chriss - 17-07-2012, 11:24 AM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 25-07-2012, 02:55 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 25-07-2012, 03:34 PM
RE: Meet my bloody King - de hiimera - 26-07-2012, 12:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Meet My Bloody King [2] Natsuru 24 14.266 28-06-2013, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Michee
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.862 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Bloody 13 [+16] [crime] Secret Past 1 2.585 28-12-2009, 11:18 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  I want to meet ... jennadavis 2 3.011 19-09-2009, 12:29 AM
Ultimul răspuns: jennadavis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)