Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Blue Mountain State

#1
Sorry in caz de este un topic idem acestuia insa nu am vazut. So...serialul acesta este comedie pura. Mi l-a recomandat un prieten pe vremea cand urmaream doar Supernatural si m-a lasat cu gura cascata de la primul episod. E genial serialul, soundtrack-ul il ador la nebunie(Rev Theory-Hell Yeah). Mai pe scurt, acest serial se axeaza pe viata unor jucatori de fotbal american, studenti de altffel. Eh...o viata frumoasa as zice eu: sex, droguri, bautura, multe party-uri si fotbal. E terminat serialul, are 3 sezoane a cate 13 episoade(cam scurt as zice eu, mai ales ca un episod are 20 de min 22)
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




#2
Blue Mountain State- ce frumos, este unul dintre serialele mele de comedie preferate. Da, are tot felul de elemente ce ilustreaza perfect viata de la un colegiu american si poate nu numai, dar ceea ce ma atrage la serialul asta sunt glumele bine facute, situatiile in care personajele sunt bagate de scenaristi si cel mai important, faptul ca actorii aia "traiesc" personajele.
Cantecul de la inceput e genial sunt de acord si nu am stiut ca s-a terminat, am pus sezonul 3 pe asteptare pana cand se va termina doar pentru a vedea cat mai mult, dar se pare ca am uitat de el.
Things i don't have:
-Money
-A f**k to give






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)