Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm Supergirl, stay calm.

#11
Mi-a sărit în ochi cuvântul "împiedicat" şi mi-am amintit ce căzături artistice efectuează mama. 24

Ţi s-a întâmplat vreodată - mie mi se-ntâmplă VEŞNIC - să te uiţi la ceva şi să te-ntrebi unde e?
Ai animale de casă?
Ce muzică asculţi (long list please)
Fav foreign language?
Ai fost vreodată la olimpiade la engleză?
Lucrul pe care-ncerci să-l faci cât de rar posibil?
Dac-ai putea fi un personaj Anime/Manga, care ar fi?

Enjoy yourself and stick around as longer as possible.
Yuruse, Sasuke. Kore de saigo da.

#12
Tanks a lot pt primire. >:d<
Aerith: K-pop, j-rock, rock alternativ, rock simplu, Dump step, pop-rock, etc.
Empire night. :X


Heya my darling, Yuuki. I'm glad that i have a sister now. Si gemene ! 15
Bear Hug.


Addeh: Blood C.
Da, il adoor !!! 38
Oh.. hm ! For moment is ok. I mean ma distrez, nu ma plictisesc, ma inteleg bine cu colegii and so on. Si cu profii e bine, am note maaarii si nici nu invat. 78


Mersi bocu, Rawwr.


Sayoko Asaki: Daaa, de multe ori. 21
Da, am o pisicuta si o catelusa. :X
La muzica ar fi muuult de scris, dar trec doar K-pop, j-rock, rock alternativ, rock simplu, Dump step, pop-rock and Adelle, Paramore, Evanescence.
English.
Nu, dar voi merge anul acesta.
Sa ma inrosesc ca o rosie la fata de cate ori am ocazia. Urasc asta !
As fi Saya din Blood + sau tipa acea blonda si micuta - imi scapa numele - din Honey and Clover.
Tanks !
I give you a bear hug too.
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#13
Yappz I wished you would give me certain bands or singers to see if we have a match here!

Eu tocmai am fost la olimpiadă azi
IT ROCKS
Enough 'bout me. te uiţi la Naruto/citeşti Manga-n cauză?

#14
Ohooo, am vazut tooooate serile Naruto. Eu si tata suntem fani. Si da, citesc si mana.
Pai: Metallica, The gazette, Myavi, Nero, Flux,Cargo, Paramore, Sunrise Avenue, Guns'N Rosses, 2NE1, An Cafe, ScreW, Girugämesh, SuG, Gackt, Alice Nine, Ayabie, Red Hot Chili Peppers, R.E.M., The Smiths, The Black Keys, Alice in Chains, Pearl Jam, Liz Phair, The Strokes, Yeah Yeah Yeahs, Nirvana, Foo Fighters, The Smashing Pumpkins, Green Day, Oasis, Weezer, Radiohead, The White Stripes, Linkin Park , Muse ,The Strokes, Franz Ferdinand, Interpol,The Killers, and The Rapture, System of A Down,Limp Bizkit,Three Days Grace,Soundgarden,Hoobastank,Velvet Revolver,Blur,Angels and Airwaves,Blink-182,Sum-41,The Rasmus,Coldplay,The Killers,30 Seconds To Mars,Westlife,Daughtry,Kings of Leon,Papa Roach,Breaking Benjamin,Jane's Addiction.

Mai vrei ? ! 5
Ce se poate intampla ?! ^.^
Love me baby !
Love youuuuu ! >.<
Incert ! >.<

Blogul pisicii.

#15
Thread-ul asta devine deja loc de chat. Asta se poate face prin profile si PM. Thread closed ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)