Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Nini

#1
Sunt sigură că mulți dintre voi v-ați uitat la Nini. Din plictiseală, din curiozitate, nu contează. Mie mi-a plăcut, a fost o poveste de dragoste reușită, și am râs destul de mult la ea, chiar și de mutrele pe care le făceau actorii uneori. Nina Gomez,zisa si Nini,locuieste in ambasada Santei Juliana de cand s-a nascut impreuna cu bunicul ei,deoarece mama sa a murit la nasterea ei,iar tatal sau a abandonat-o.Atunci cand vine noul ambasador,Tomas Parker,Nini este angajata ca menajera.Neindemanatica si zapacita ca de obicei,Nini ajunge sa fie data afara.Deoarece trebuia sa fie alaturi de bunicul sau,se da drept varul lui Nini,si soferul ambasadorului, Nicolas. Nini ajunge sa se indragosteasca de ambasador,si ambasadorul de ea,insa in calea lor sta Celina, asistenta lui Tomas, care este indragostita de el pana peste cap. Insa cei patru copii adoptivi ai ambasadorului, CeCe,Chama,Martin si Cho vor ca noua lor mama sa fie Nini, deoarece tin enorm la ea.
Cu dificultati si obstacole,pana la urma totul se termina cu bine,minciunile si adevarul ies la iveala,iar toata lumea e fericita.
Mie probabil cel mai mult mi-a plăcut faza cu surorile Baranko. :]
Sau cu arabul ăla care o obliga să se căsătorească cu el. God, a fost un serial-telenovelă bun. Voi ce părere aveți?




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)