Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Mary Stayed Out All Night

#1
[Imagine: 403px-Mary_Stayed_Out_All_Night.jpg]
Wi Mae-Ri este o fata incapatanata dar foarte vesela ,fiica unui om de afaceri ce nu a reusit .Ea incepe sa se intalneasca cu rockerul Kang Moo-Kyul atunci cand afla ca tatal ei vrea ca ea sa se castoreasca cu fiul celui mai bun prieten al sau . Atunci cand Jun In le sta in cale multe lucruri au sa se intample.

Cast

Moon Geun-yeong - Mae Ri
Jang Geun-seok - Kang Moo-gyeol
Kim Jae-wook- Jeong-in
Kim Hyo-jin- Seo-joon
Park Joon-gyoo- Jeong-seok
Park Sang-myeon - Wi Dae-han

Thank you hancinema m-a scutit de cautarea pozelor65

Parere personala:
Super buna drama asta 24 mi-a placut ^^
Mai ales ca Geun-seok a jucat in YaB si Kim Jae-wook in Antique Bakery 5
Oricum mi-a placut aceasta drama si toate iubitoarele de baieti draguti pot vedea aceasta drama ca sa nu mai zic ca poveste e interesanta si romance pretutindeni ^^.

Puteti viziona drama Aici sau aici
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#2
Am auzit de mult despre drama asta si chiar m-am uitat la cateva episoade insa fiind ca timpul nu a fost de partea mea nu am apucat sa termin...cred ca m-am oprit pe la episode 11 sau ceva de genul.
Oricum, este foarte amuzanta drama asta. Are de toate si povestea mi se pare originala. Nu stiu daca s-au luat dupa un anime car marea parte a dramelor asiatice insa mie una mi s-a parut amuzant cat am vazut pana acum.
Merita cu adevarat vazuta.

#3
Asta este cu siguranta una din dramele mele preferate:X:X:X Cred ca am fost asa obsedata de ea incat am revazut-o de 5-6 ori.. Mai ales Jang Geun Suk, aici l-am vazut prima data jucand si mi-a placut imediat. Dupa am cautat si alte filme/drame cu el.. si le-am urmarit si pe acelea21. Dar sincer, Marry stayed out all night este super. Daca iti place genul acesta, merita vazuta. O recomand cu toata dragostea:X
[Imagine: Pureloid.jpg][Imagine: db90645.png]

#4
Hahaaaa.. am ajuns la episodul 10 si abea dau de topicul asta.
Toate meritele gasirii serialului se duc surori mele, she's a genius. Iar tipuuuul ara chiar genial :X desi inca nu prea pot sa ii pronunt numele 21 cred ca o sa fie a 2-a drama pe care o voi termina . De obicei ma plictisesc repede sau uit si nu mai am chef.. deci e ceva daca eu termin niste seriale !!

Ahh si ma mir ca nimeni nu a spus nimic de melodi. Mie una mi se pare ca are o voce superba 71 "My precious" si "My bus" fiind preferatele <3 crazyBig Grin
[center][Imagine: 5863530978_e4248f5008.jpg][/center]
[center]Chronicles of a Demon <-blog ~Drawings ~Fotografi~[/center]

[spoiler=Some]
[Imagine: 5385538.png][Imagine: chibi_4451.gif]
[/spoiler]

#5
Am terminat acesta drama de curand4... si ce sa zic, mi-a placut...nu a fost extraordinara dar a fost buna de omorat timpul4..Mi-a placut la nebunie faza de la inceput cu nunta...si actorul ala care a jucat in Coffe Prince, nu mai stiu cum il cheama e atat de nashpa aici ...e couafat urat...nush nu-mi place...atunci cand i-a dat Moo-gyeol un pumn in ochi si i la invinetit si-a lasat si el bretonul pe ochi si parca arata mai bine
Imi placea de Moo-gyeol cand ii zicea "Merry Chistmas"...aa ca veni vb de el Jang Geun-seok e atat de Cute numai pt el am urmarit serialul
De fata din rolul principal nush ce sa zic....e si prima drama pe care o vad cu ea si e dragutza...atat pot sa zic4... dar dupa patrerea mea Jang Geun-seok se potriveste mai bine cu Park Shin Hye... nush ce credeti voi dar asta e parerea mea
Some of them want to use you,some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

[Imagine: tumblr_m7udbxd9Fh1qjc7nwo1_500.gif]

#6
Ce-as putea spune? Drama este epica, serios. A fost un final cu totul neasteptat pentru mine, chiar nu ma gandeam ca o sa se intample asta. A fost o drama frumoasa [ nu foarte, dar a mers ]. Mi-a placut, o vizionam cand n-aveam ce face...
As recomanda-o dar nu cu atata '' putere '' ca alte drame. A fost o drama obisnuita...Imi dadeam mai mrereu seama ce avea sa se intample in continuare.
Mi-au placut personajele, au pus inima actorii, si e foarte bine.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)