Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

My strange world x3

#1
Heya xD
M-am gandit si m-am decis sa postez cateva fotografii de-ale mele aici pe Zup , ca un fel de amprenta de inceput . Astept orice tip de critica . ^^

Prima lucrare:
http://th00.deviantart.net/fs71/PRE/i/20...4f2bgr.jpg
A doua lucrare :
http://th04.deviantart.net/fs71/PRE/i/20...4f2aje.jpg
A treia lucrare :
http://fc05.deviantart.net/fs71/i/2011/3...4f29mx.jpg
A patra lucrare :
http://th06.deviantart.net/fs71/PRE/i/20...4f2ayd.jpg

Hope you enjoy it !
Zbye ! xD
[center][Imagine: in_love_by_Pure_Poison89.jpg]

Mirror , mirror on the wall , tell me please , i fall in love ?
My strange world x3
[/center]

#2
CE`mi plac..Mai ales matza! 105 E a ta?
deLL le apreciaza pe toate! 8
[Imagine: elfen_lied.gif]
So make your jokes, go for broke
Blow your smoke, you’re not alone
But who’s laughing now?
^^ deLL-Chan!

#3
Da dear , e AL MEU . 21
Numai si numai al meu . xD
Mersii de apreciere . pupic
[center][Imagine: in_love_by_Pure_Poison89.jpg]

Mirror , mirror on the wall , tell me please , i fall in love ?
My strange world x3
[/center]

#4
Hey There !
mi-ai zis sa trec pe aici asa ca am facut-o ^^
si acum sa incepem . ultima poza parca e mai frumoasa . in rest celalalte sunt lipsite de culoare . nu ti-au iesit bine . nici unghiurile din care ai pozat nu au fost bune . si nu sunt clare ... sau eu is chioara =]] insa nu sunt asa reusite . poate e si aparatul de vina . nu sunt nici foarte inspirate . puteai sa tai acea inimioara pe alt fundal . sau sa pui acea oglinda altundeva . conteaza si incaperea in care te afli . si ce fel de fundal iti alegi ca sa pui in evidenta obiectul pozat .

nu sunt prea profesionista dar greselole tale le-am putut vedea . mai mult nu=ti pot spune .
Good Look And See Later
[Imagine: 82s.png]
When you look into my eyes, tell me what you see,
Do you feel my love for you, makes you HAPPY, sets you free?


#5
Buna.hug Sa vedem ce avem noi aici...
La modul general pot spune ca pozele nu sunt foarte clare, poate le-ai facut cu telefonul, nu stiu.
Prima poza
Inteleg ca ai incercat sa o faci dintr-un unghi interesant, dar daca tineai neaparat sa n-o faci pe verticala puteai incerca o diagonala. Felul in care ai facut-o il determina pe privitor sa intoarca capul21. N-am sa ma leg de claritate. Lumina e putin cam slaba si nu scoate in evidenta ce ai vrut tu sa se observe. Sincer, privirea mea pica mai degraba pe pixul din spate, care atrage atentia. Te sfatuiesc sa ai grija la fundalul pozelor, e foarte important pentru a evidentia centrul de interes.

A doua poza
Prima data privirea cade pe foarfeca, nicidecum pe inima. Ideea e interesanta, dar din nou, ai grija la fundal. A iesit putin miscata, presupunand ca e mana ta acolo este de inteles, nu poti face poza perfecta doar cu o mana, depinde si de aparat. Inima nu iese in evidenta, pare prea mica in locul ala, cu foarfeca de doua ori mai mare in fata ei. Data viitoare incearca un fond mai luminos si o foarfeca de o cuoare mai inchisa3.

A treia poza
Cea mai buna dintre toate, dupa parerea mea. Lumina a ajutat foarte mult, poza asta te poate ajuta sa-ti faci o idee despre conditiile in care trebuie realizate toate. Pisicuta e foarte draguta, pare plictisita, exact ca un fotomodel profesionist. Totusi, poate ar fi putut fi luata mai de departe, in sensul ca acel gard din spate e mai clar decat pisica.Unghiul e frumos, aici nu am ce comenta.

A patra poza
Primul lucru care imi sare in ochi este unghiul. Din nou, daca vroiai ceva original puteai sa o iei pe diagonala, dar nu asa, ca iar trebuie sa intoarcem capul21. Mai ales pentru ca este scris, trebuie sa intelegem ce zice. Mesajul e foarte frumos, ai aranjat bine culorile, ai scos in evidenta cuvantul "love". E scos in evidenta frumos, pacat ca e neclar. Ar fi trebuit luata mai de sus, din doua motive:
- sa fie mai clara
- sa scoata detaliile in evidenta mai bine
Lumina e ceva mai buna decat in primele doua, dar tot mai ai putin de lucrat la acest capitol.

Sper ca nu te-a deranjat cu ceva comentariul meu, dar daca a facut-o, anunta-mapupic.
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)