Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto?

#8
Si eu am vazut anime-ul pe la vreo 8-9 ani, am apucat pe Jetix primu episod si am zis sa mai vad inca unul sa vad daca-mi place. Dar nu ma dezamagit, a fost extrem de amuzant si de aceea i-am zis si unei colege de el si a vazut episoadele in reluare si i-a placut, mai ales Sasuke si acu e o fana anime ^^. Eu nu am fost cine stie ce fana Sasuke, imi placea doar infatisarea, la fel ca acum.
Ma rog, dupa Naruto a devenit din ce in ce mai interesant si am reusit sa vad vreo 60 de episoade dublate pe Jetix, intre timp descoperisem si Animax. Dupa ce nu am mai avut Animax si nici Jetix la vreo jumatate de an m-am decis sa incep sa ma uit la Naruto si apoi Shippuden (tot auzeam de el pe youtube) si l-am vizionat cu chiu cu vai pentru ca pe atunci vreo 100 de ep si 70 dincolo erau groaznic de multe cica 21
Intr-un timp a cam inceput sa ma enerveze a 2a serie si ma oprisem din vizionat, dar de plictiseala m-am reapucat sa vad ce nu vazusem si a reinceput sa-mi placa. Ah da, si eu mare fana intr-o perioada SakuNaru, apoi SakuSasu si tot asa 21 A fost primu anime ongoing vizionat (ca primu primu a fost Tokyo Mew Mew) dar trebuie sa recunosc ca nu e preferatul meu, totusi e undeva in top. Smile
[Imagine: 6sc1l3.jpg]
For every 99 times, you looked me in the eye,
swore you weren't lying and I was so blind..



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum a fost cand ai vazut prima oara Naruto? - de Ciquita - 21-06-2012, 07:47 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 28.163 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Care a fost cel mai bun Hokage? Kuromi 10 9.960 07-07-2012, 03:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.403 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)