Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

City Hunter

#4
aww City Hunter<3...Unul dintre serialele mele favorite4
Asea...sa zic cate ceva de fiecare5
Incep cu nimeni altul decat Lee Min Ho. Pe el l-am vazut pentru prima oara in Boys Over Flower [a fost si primul serial coreean urmarit de mine71] intr-un rol de "Bad but Good Boy"71..apoi in Personal Taste [nu o sa uit nicodata cu ii statea cu pantalonii aia..sa zic trei sferturi71] iar mai apoi m-am indragostit de el in City Hunter4 [de aici nu o sa ii uit pantalonii aceia roz71]
Kim Na Na [sincer nu ii stiu numele adevarat4...(nu am o memorie buna cand vine vorba de numele coreene..stiu doar cateva)] pe acesta actrita am vazut pentru prima data in acest serial [dupa am mai urmarit si Man OF Honor] si pot sa zic ca mi-a placut de ea4...se potriveste foaste bine cu LMH...apoi au recunoscut ca au o relatie si in viata reala...iar mai tarziu a venit despartirea22...pacat46
Un alt actor care mie mi s-a parut ca a jucat extrordinar este tatal lui vitreg "villain-ul" serialului71..mm nush avea si o fata care te facea sa simti frica71
Din cate am citit pe ici pe colo serialul a fost facut dupa o "monga" (sper ca am zis bine), eu nu am citit-o si nici nu auzisem de ea pana acum..dar sincer as vrea sa o citesc65
Mdea..in general serialul a fost sooper si a intrat in Top 10 seriale preferate de mine71
daca nu l-ati vazut pe acum..desi ma indoesc de asta4...v-il reconad cu placere si va asigur ca nu este o pierdere de vreme (precum multe altele)
EnjoySmile



Răspunsuri în acest subiect
City Hunter - de βεκi - 02-09-2011, 01:45 AM
RE: City Hunter - de Zuza. - 04-09-2011, 06:33 PM
RE: City Hunter - de Juliette - 13-11-2011, 03:34 PM
RE: City Hunter - de bebelusa003 - 29-07-2012, 12:37 AM
RE: City Hunter - de andreeazuzuu - 03-04-2013, 06:58 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)