Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cum merge rpg-ul ?
Este cam plictisitor...
6.67%
1 6.67%
Unele persoane vor sa se dea mare si tare
26.67%
4 26.67%
Este super, imi place.
66.67%
10 66.67%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Luptă în arenă ~ Începere

Cand le intrerupa Asuka, ce aparu de nicaieri. "Locurile intunecate ascund secrete intunecate. Banca pe care stati este banca pe care statea unul din maestrii mei. Ascuns in intuneric, asteptand..." Se aseaza si Asuka, pe banca, soptind astfel incat doar cele doua puteau auzi:"Suntem urmarite. Nu va uitati in jur! Viata ne este pusa in pericol!" Nici nu termina bine de spus asta, caci se auzira niste sabii. Asuka statu calma, cu o mana pe sabie si cu pistoalele incarcate, asteptand un raspuns de la cele doua.
Dar Shijsaku spulbera linistea noptii... "Va recomand sa va ganditi mai repede. Blestemele noptii nu asteapta dupa voi..." Tatuajul lui si al Asukai incepura sa emane o lumina, la inceput calda. Un albastru rece ingheta banca, tatuajul asukai luminand orbitor fetele, in timp ce lumina rosie, calda, a tatuajului lui Shijsaku, parca absoarbe acea lucire albastra, rece, singuratica... Cele doua fete ezita un moment, apoi una se decise sa vorbeasca: (Rose sau Shadow.Kiss, daca nu mai vine, altcineva, la reuniune. Cu tatuajul lucind de "fericire" si "falsa modestie", cand pe cer luna capata o culoare rozalie, trecand, pe nesimtite, la un rosu aprins ce trezea si mortii. Sau care tocmai i-a trezit. Daaaaar, la ceva timp dupa ce se apuca, una, sa vorbeasca.)

Acum, noaptea, nu mai posteaza mineni?
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Lupta in arena - de Yuki Kuran - 31-08-2011, 04:05 PM
RE: Luptă în arenă ~ Începere - de Xpt1 - 06-01-2012, 01:22 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)