Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Secret.

#1
Sper sa numai fie un topic cu aceasta formatie.Am verificat si numai este,dar cine stie.:]]] Anyway...

[Imagine: 4tars6.jpg]
Secret (Korean: 시크릿) este un grup de patru fete sud-coreen.Debutul lor a avut loc pe data de 13 octombrie 2009 cu single-ul "I Want You Back".

Hyosung
[Imagine: s67vv8.jpg][Imagine: aaysn7.jpg]
Nume: Jun Hyosung
Data nasterii: 13.10.1989 (22 ani)
Zodie:Balanta
Position: Leader, Vocalist
Height: 1.60 cm
Weight: 45 kg
Locul Nasterii:Seoul,Korea

Zinger
[Imagine: zmo2o1.jpg][Imagine: 1q614h.jpg]
Nume: Jeong Ha Na
Data nasterii: 02.02.1990 (21 ani)
Zodia: Varsator
Position: Rapper
Height: 1.61cm
Weight: 45kg
Locul Nasterii:Seoul,Korea

Jieun
[Imagine: 2potmis.jpg][Imagine: fc31px.jpg]
Nume: Song JiEun
Data nasterii: 05.05.1990 (21 ani)
Zodia: Taur
Position: Main Vocalist
Height: 1.60 cm
Weight: 45kg
Locul Nasterii:Seoul,Korea

Sunhwa
[Imagine: 143nm09.jpg][Imagine: j5imc0.jpg]
Nume: Han SunHwa
Data Nasterii: 06.10.1990 (21 ani)
Zidie: Balanta
Position: Vocal & Maknae
Height: 1.65 cm
Weight: 45kg
Locul Nasterii: Seoul,Korea

I love this band.^^ Nu am descoperit de foarte mult timp trupa,insa a inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult<333.
Jieun..she is my favorite,am vazut-o prima data in videoclipul Shy Boy...she is cutee and adorable.XD Prima melodie pe care am ascultat-o a fost,bineinteles,Shy Boy urmata de Madonna,Starlight Moonlight,Magic,I Want You Back si multe altele ^_^

Soo...
1.Cum ati descoperit trupa?
2.Ce membra va place?
3.Melodiile preferate?
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

#2
Cum ati descoperit trupa?
Din greșeală pe youtube. Prima dată când le-am ascultat nu mi s-au părut cine știe ce dar după un timp au început să-mi placă. Sincer, numele mi-a plăcut extrem de mult.

Ce membra va place?
Ji Eun. O ador. <3 E atât de frumușică + arată foarte bine cu părul albastru. :3 Solo-ul ei e genial, m-am îndrăgostit de vocea ei. Și e taur. Ah, cum să no iubești ?
Apoi mai e Zinger. Fata sta e fantastică. Am remarcat-o pe youtube când dansa pe melodia lui Hyuna. Vai cât am putut să râd. : ))
Apoi Sunwha și Hyosung. Și pe ele le iubesc mult. Defapt, toate patru sunt talentate și frumoase.

Melodiile preferate?
Shy boy, Magic, Madonna, I want you back, Starlight Moonlight.
[Imagine: tumblr_lmvc2mI9Fg1qcr1eb.gif]
Ohana means family. Family means nobody gets left behind, or forgotten.

#3
Hmm, m-am gândit să trec şi pe aici. Well, I listen to a lot of girl groups. XD Aşa:

Cum aţi descoperit trupa?
Am dat de melodia Shy Boy pe youtube, apoi am căutat şi alte melodii.

Ce membră vă place?
Zinger. O ador pe fata asta, cu rap-ul ei cu tot.<3

Melodii preferate?
Păi, preferatele mele ar fi Magic şi Starlight Moonlight. Mai îmi plac Madonna, I Want You Back şi să zicem şi Shy Boy (deşi mi se pare prea cute... and I mean it.22)
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#4
Hi, m-am gandit sa trec si eu pe aici, so, iata-ma.
Sunt o trupa foarte talentata dar nu au nimic special fata de celelalte trupe de fete. De asemenea ele sunt foarte frumoase.
1.Cum ati descoperit trupa?
Hm, eram pe Allkpop si am dat la performante, sa vad ce mai era pe acolo, si scria: Secret-Shy Boy with Infinite ''. Eram si sunt fana Infinite asa ca m-am gandit de ce nu?

2.Ce membra va place?
Jeong Ha Na sau Zinger. Este minunata, este frumoasa si ii ador rapurile. Este foarte atractiva si diferita de alte fete.

3.Melodiile preferate?
Shy Boy, Starlight Moonlight, Madona, Magic si cam atat. Altele mai ramane sa descopar.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#5
Eu am descoperit trupa de ceva vreme. Pe youtube, normal, urmarind cateva mvuri de la alte trupe, nimic special xD .Nu sunt mare fana, insa imi place mult trupa. Fetele sunt tare dragalase si talentate. Preferata mea e JiEun. God, cum sa nu o adori? Imi place la nebunie cand e cu parul strans : )) Nu stiu de ce, ii sta extraordinar. E foarte, foarte frumoasa. Si cand are parul albastru...chiar e geniala tipa : )) Si e taur ca si mine 105 Cum sa nu ador persoanele care sunt in aceeasi zodie cu mine xD? Si imi place la nebunie Mvul Going Crazy. Melodia mi-a ramas tiparita in minte, o ascult zilnic : )) . Si Zinger imi mai place. Canta extraordinar o.o
Melodii preferate...hmm: Shy Boy, Magic, Madonna, I want you back etc.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)