Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uta No Prince-Sama Maji Love 1000%

#7
A spus cineva cumva Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% ? O.O ADOR acest Anime in adevaratul sens al cuvantului. L-am vizionat deja de 10 ori si tot nu ma plictisesc. Dupa parerea mea grafica este destul de buna si elementul dominant imi place (muzica). Nanami Haruka este o tipa asa de dragalasa si cutyeee si blanda si bla bla bla. Imi plac ochii ei aia mari si puterea sa de a merge mai departe in ciuda vorbelor colegilor sai cum ca ea nu stie sa cante sau ca bla bla bla ._. rautaciosii! Personajul meu preferat e Nanami si chiar mi-as fi dorit s-o vad impreuna cu Ichinose 46 dar nu mereu visele devin realitate. Huh, pai in parte imi plac toate personajele(chiar si directorul ala tignit) 21. Sincer in primul episod cand l-am vazut pe directorul ala cum si-a facut intrarea eram ceva de genu ; O.O dar a fost amuzant. Ren, e genul tipului mai nustiu cum sa zic, ii cam place sa se dea la fete si e insistent. De asemenea ii place sa fie in centrul atentiei fetelor, de obicei. Hmp, Ittoki e asa de cuteeee si dragalas. Mmm imi place si de el la fel de mult, caci doar a sprijinit-o pe Nanami mai mereu si ar face o pereche frumoasa (cu atatia baieti frumosi e greu sa te hotarasti. Hijirikawa-kun, are o tunsoare ciudata si este cam in conflict cu Ren mai mereu dar ma bucur ca intr-un final ehehe se inteleg si ei. Imi place foarte mult de Shinomiya 8 si de cele doua personalitati diferite ale sale. Cand a rupt bietul copac dintr-un pumn am crezut ca mor de ras ca si atunci, cand purta in cap o sapca gen pui. Kurusu Shou e atat de chinuit de Shinomiya, bietul de el! Dar e amuzant mai ales cand ii face poze imbracat in cine stie ce! Doamne, ador asa de mult animeul acesta si abea astept sa apara sezonul 2. DA cum a-ti auzit, s-a aprobat deja sa apara si un sezon 2 si abea astept >.<
Cam atatea am avut de spus! Ja neee!

[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Addeh - 01-08-2011, 11:45 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Teh - 11-09-2011, 11:13 AM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Mao. - 27-01-2012, 11:08 PM
RE: Uta No Prince-Sama Maji Love 1000% - de Lexxu - 07-07-2012, 11:25 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Kami-sama Hajimemashita Lexxu 5 5.460 18-07-2013, 10:57 AM
Ultimul răspuns: Namiko
  Kaicho wa Maid-sama! Twisty Emerald 10 7.349 02-12-2012, 09:01 PM
Ultimul răspuns: Michee


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)