Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sistar

#1
Nu am văzut un topic dedicat acestei trupe, aşa că mi-am permis să fac eu unul.

Sistar este o trupă formată din 4 fete, acestea fiind: Hyorin, Bora, Soyou şi Dasom. Trupa şi-a făcut debutul în 2010 cu melodia Push Push.
Sistar19 este un subgrup format din Hyorin ÅŸi Bora.

Hyorin
Birth Name: Kim Hyo Jung
Birthday: January 11, 1991
Position: Leader, Main Vocalist

Bora
Birth Name: Yoon Bo Ra
Birthday: January 30, 1990
Position: Main Rapper, Sub Vocalist, Main Dancer

SoYou
Birth Name: Kang Ji Hyun
Birthday: February 12, 1992
Position: Lead Vocalist

DaSom
Birth Name: Kim Da Som
Birthday: May 6, 1993
Position: Vocalist, Maknae

Eu una cred că fetele astea sunt talentate şi îmi plac foarte mult. Preferata mea este Hyorin. Are o voce superbă şi un zâmbet atât de dulce. <3 Cel mai mult îmi plac melodiile How Dare You?, Push Push, Shady Girl, I Don`t Want A Weak Man şi Ma Boy (Sistar19).
[Imagine: 2rmmhe8.gif]
[Imagine: 2my0v0p.gif]
I miss you, pretty boy♥

#2
Mda, uite ca postez eu xD. Sa-mi multumesti.
Deci, le luam pe rand x__x'.

Hyo Rin: Bun, deci, are un zambet dragalas. Are o voce extraordinara~ E minunata, foarte talentata, dar totusi nu-i printre preferatele mele [ sorry Nami xd ] .

Bora: Toata lumea spune ca-i minunata. I don't think so. Nu-mi prea place xD. So...cam atat.

SoYou: E asa dragalasa, si preferata mea, dar a doua dupa DaSom <3. Yay~ Nu? 21 E frumoasa 65

DaSom: O iubesc~ E talentata, si e tare cute, ii sta bine ca maknae <3. De prima oara cand am vazut MV-ul de la '' So Cool '' mi-a placut. <3

Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#3
Oh, Sistar :3 Fetele astea imi plac, intr-adevar. Am descoperit trupa nu de foarte mult timp, insa le-am admirat sa zic asa din prima. Prima melodie pe care am ascultat-o a fost Push Push : )). O god, cateodata o am tot timpul in cap xD.
Imi plac la nebunie solourile lui Hyorin. Este preferata mea din trupa si mi se pare minunata, din toate punctele de vedere. Are o voce foarte puternica si foarte frumoasa. Chiar stie sa cante, parerea mea si cu siguranta nu numai eu spun asta. Si wow, ati auzit-o cum rade? : )) Are un ras ciudat, molipsitor, dar foarte dragut xD
Here xD.
Si de Bora imi place, dar nu chiar atat de mult. Toti spun ca este cea mai tare din trupa si ca e cea mai frumoasa si etc, etc, insa mie nu mi se pare "geniala" : )) Are o voce misto, aici nu pot sa mint. Imi place melodia Ma Boy, pe care o canta cu Hyorin. Oh, ador inceputul xD Si dansul e foarte cute. : >
Si de DaSom imi place mult. E cea mai mica dintre fete, nu? Parca asa stiam. E foarte cute si amuzanta : )). Si SoYou are o voce superba si este foarte frumoasa :3
Aww...alte melodii care imi mai plac : How Dare u? ;Shady Girl ; So cool etc.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)