Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Goong (Princess Hours)

#1
[Imagine: Goong.jpg]

Distributie:
* Yoon Eun Hye as Shin Chae Kyung
* Joo Ji Hoon as Lee Shin
* Kim Jung Hoon as Lee Yul
* Song Ji Hyo as Min Hyo Rin

Chae-gyeong(Yoon Eun Hye) este o eleva obisnuita al unui liceu de arta, intr-o zi ea afla ca trenuie sa se casatoreasca, si nu cu oricine ci chiar cu mostenitorul tronului, Lee Shin(Joo Ji Hoon =p~) care invata la acelasi liceu ca ea.
Chiar daca nu vrea sa se casatoreasca, aceasta este nevoita sa o faca pentru a plati datoriile familiei sale, astfel incept aventurile ei in palat.
Lucrurile se complica cand varul printului, Lee Yul (Kim Jeong Hoon :X )
se intoarce din exil si se indragosteste de Chae-gyeong, dar si cand fosta iubita a lui Lee Shin, Min Hyo Rin doreste sa se impace cu el.

Este o drama pentru toate varstele, cu actorii foarte cunoscuti si talentati din Korea, cu o poveste foarte frumoasa despre o fata simpla care devine peste noapte o printesa.

Voi ce parere aveti?
1)Care este personajul favorit?
Mie imi place foarte mult de Lee Shin sau cum il numea ea, The Royal Jerk,e foarte frumos dar si foarte arogant la inceput.Dupa ce se indragosteste de ea face orice sa nu o piarda si imi place cum o saruta65 21
2)Ce moment va vine in minte cand va ganditi la Goong4?
Faza cand i-au inchis pe amandoi intr-o camera21 si lor nu le era somn21...prea misto fazele din camera...sau faza aia cu chilotii cand s-a ascuns ea in dulap24 sau faza cu sarutul de pe la sfarsit 105 [Imagine: 085sf3.gif]

Daca inca nu ati vazut aceasta drama a-ti pierdut foarte mult4...eu as vrea sa nu o fi vazut-o pentru a ma uita...dar ce, conteaza sa nu o fi vazut-o,acum ca mi-am adus aminte de ea ma pun sa ma uit iar421
EnjoySmile
Some of them want to use you,some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

[Imagine: tumblr_m7udbxd9Fh1qjc7nwo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)