Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Dragoste in ritm de rapp

#30
Sallut, Zmeurica! Mercic de comentariu, apreciez! Te pup!


Next:

Capitolul 18

Cat de paranoic putusem fi numai eu stiam! Ma speriasem si facusem urat degeaba. Ma bucuram insa ca Naruto nu era suparat, sau cel putin nu-mi arata acest lucru. Sarutul cu el din fata tuturor persoanelor de la spital ma facuse sa ma jenez in ultimul hal, neasteptandu-ma la asa ceva din partea lui.
- Naruto, ne vede lumea... am spus in soapta si m-am uitat la el stupefiat, insa am primit inca un sarut pe buze, rosindu-ma si mai tare. Tipa cu care vorbise blondul pana atunci incepu sa rada, spunand ca sunt un baiat demn de dragostea fostului ei coleg.
Parca toate cuvintele din lume erau menite sa ma faca sa devin un rac si mai multe nu! Fierbeam, tot sangele imi ajunsese in obraji, iar cei doi nu se sinchiseau de asta.
- Nu-i asa ca e un dulce? intreba Naruto si imi trecu limba peste buze, iar eu m-am dat cu un pas in spate, dar totusi mi-am pus mana pe fundul blondului, bagand-o in buzunarul sau. Am dat imediat cu mana de ceva tare, apoi cand am scos am constatat cu stupoare ca sunt chair... prezervative.
- Ce dracului faci cu astea? am intrebat rosind si mai rau.
Fara sa vreau, prin mintea mea trecuse in acel moment imaginea blondului gol peste trupul meu.
- Pentru orice eventualitate. M-am uitat intrebator la el cand imi dadu acest raspuns si continua: De exemplu, daca in acest moment as dori sa ti-o trag, te-as duce in baie si, cu un simplu prezervativ din cutiuta asta, as face-o.
Vorbise calm, ca si cand subiectul era cu adevarat unul banal, despre care puteau vorbi cu totii. Se intorsese catre tipa de la tejghea si o saluta, apoi am iesit afara din spital. Continuam sa-l tin in brate, mana mea fiind in buzunarul sau inca, iar a lui pe umarul meu. Se uitau majoritatea la noi, dar el nu se sinchisea, iar eu incercam sa ma obisnuiesc.
- Naruto... Vreau sa-ti tii departe de mine jucaria, fie ea cu prezervativ sau fara! am spus in soapta, insa rosind.Ma auzise si ma saruta usor pe frunte, fara sa bage in seama cuvintele mele, fiindca imi puse stapanire pe buzele usor intredeschise, strecurandu-si limba printre ele, cautandu-mi-o pe a mea, explorandu-mi lacasul umed.
M-am alaturat sarutului, cu toate ca aveam impresia ca devin gay astfel si speram sa nu se intample. Nu puteam insa sa renunt la acel sarut, imi placea, era prea dulce sa renunt. Daca el era bisexual... Inseamna ca eram si eu? In fond, i-o trasesem si Sakurei in timp ce, in urma cu o noapte, ma sarutasem cu el atat de infocat.
- Deocamdata mi-o tin departe, spuse zambind. Stii, esti atat de dulce incat abia ma abtin, Sasuke.
Ma saruta din nou, dupa care ne-am intors acasa. Nu aveam chef sa mai merg la scoala astazi, si asa avand scutire de la doctor. Am cascat si m-am intins usor, dupa care l-am sarutat lung pe buzele acelea dulci ale sale, de data asta neatent si eu la cei din jur.

- Naruto, pot sa mananc prajitura asta? intrebasem scotand o prajitura din frigider, fiindca aveam nevoie sa ma hranesc. Blondul veni in bucatarie exact cand eu muscasem din ea.
- Daca tot aveai sa faci asta, de ce m-ai mai intrebat? spuse incepand sa rada si se apropie de mine. Da, poti s-o mananci. Ce faci... Dupa asta?
M-am uitat la el neintelegand si am raspuns ranjind, murdar de prajitura:
- Bag in mine!
Se uitase la mine lung, dupa care deschise gura, spunand ca poate sa bage si el in mine.
Inevitabil, culoarea obrajilor mei devenise acum rosie. Baiatul asta parca numai asta voia sa faca, sa ma faca sa ma simt prost, sa mor de rusine de fiecare data. Aproape tot ce spunea avea conotatii sexuale, perverse, facandu-ma pe mine sa ma jenez, sa ma comport nenatural.
Pana sa il cunosc pe el, niciodata nu reactionasem asa cu un baiat, sa ma rusineze, dar acum se intampla asta, poate si din cauza apropierii excesive dintre noi.
- De ce esti imbracat? am intrebat intr-un final, dandu-i si lui din prajitura. Gusta, dupa care ma saruta pe buze.
- Esti mai dulce decat prajitura, Sasuke, imi spuse facand un pas in fata, iar eu in spate, ajungand astfel sa stau cu fundul pe masa, cu picioarele in jurul taliei sale. Imi prinse barbia intre degetul mare si cel aratator si ma saruta lung, apoi conitnua: Am un concert asta seara. Sper ca nu mai faci... Ceva, imi spuse apoi ma saruta pe frunte cu dragoste. Iesi in seara asta?
Am dat afirmativ din cap, dupa care i-am urat succes la concert. Nu cerusem detalii, nu voiam sa ajung in acel club cu el, mai ales ca eu astazi ieseam cu aia din clasa. Nu aveam de gand sa mai fac vreo gafa, imi ajunsese ca aproape era sa iau, daramite sa se intample pe bune cacatul ala, sa iau vreo boala nenorocita de la cineva.
Naruto ma intinse pe masa, apoi se cobori usor cu buzele pe gatul meu, sarutandu-l. Musca si incepu sa suga pielea prinsa intre buze, lasandu-mi un semn ce avea sigur sa se intareasca. Putin imi pasa insa ca avea sa se intample acest lucru, atata timp cat era semnul de la Naruto nu ma deranja. Cobori apoi tot mai mult, ridicandu-mi tricoul pana la gat, si incepuse sa imi sarute sfarcurile pe rand, trecandu-si limba peste ele intr-un mod pervers, provocandu-mi gemete.
Inainte sa-l pot opri, acesta cobori cu buzele pe marginea pantalonilor mei, incepand sa linga pielea ce se infiora rapid. Mana lui imi desfacu usor picioarele, asezandu-se intre ele, apoi mi desfacu slitul, tragandu-mi usor in jos blugii. Ma saruta usor prin boxeri pe mandria umflata, apoi apuca materialul cu dintii, tragand jucaus de el. Mi-am infipt degetele in parul sau blond, incercand sa-l fac sa inceteze. Nu avea de gand sa se opreasca, fiindca imi cobori boxeri doar cu dintii, dupa care se postase intre picioarele mele, sarutand la inceput, apoi incepand sa suga, provocandu-mi gemete din ce in ce mai ascutite. Imi placea la nebunie, si totusi ma jena.
- Naruto, suntem pe masa, la naiba! am spus scapand gemete. Simteam ca sunt foarte aproape de final, cu toate ca el nu facea miscarile de sus in jos de mult timp, ci abia le incepuse. Numai gandindu-ma insa la el si la faptul ca il tineam in brate ma excitam la culme. Am scos din nou un geamat asurzitor, apoi telefonul lui Naruto incepuse sa sune. Raspunse rapid, sarutandu-mi buzele.
- Iubire, trebuie sa plec, spuse coborand rapid, vrand sa continuie.
Eram trist ca trebuia sa plece, insa ceea ce imi facuse fusesem magnific, imi placuse la nebunie, nu gluma. Nu terminase, ceea ce nu era bine pentru mine, fiindca trebuia sa termin singur.
- Lasa, du-te, am spus si el se ridica dintre picioarele mele, apoi se uita lung la mine, apropiindu-se de mine. L-am sarutat lung, nevrand sa-l las sa plece fara sa faca asta.
Ne-am luat la revedere, dupa care m-am dus in baie, incepand sa fac un dus si, binteineles, sa ma continui, fiindca altfel riscam sa nu mai plec nicaieri si sa raman si cu acea groaznica senzatie dureroasa, inconfortabila. Am inceput sa imi mangai mandria, insa parca nu era ca ceea ce facuse Naruto. Mi-am adus aminte de cum facusem in seara precedenta, cand terminasem in gurita lui dulce, si am reusit sa ma eliberez si de aceasta data ,continuandu-mi apoi dusul cuminte, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

- Bai, tu esti nebun?! Ala e profu', spusera doi dintre colegii mei, privind cu totii scena din clubul in care ne aflam si unde concerta insusi FoxyBoy. Ma gandeam ca nu ne observase si incercasem sa-i fac pe baieti sa se calmeze.
- Nu spuneti nimanui de treaba asta, baieti, nu trebuie sa se afle, va rog, am spus trist, incercand sa-i fac sa inteleaga faptul ca e un secret. Toti devenisera parca niste mielusei privindu-l pe Naruto pe scena. Trecu fugitiv prin multime, apoi isi continua melodia.

Cand intrasem a doua zi in clasa, Naruto era deja acolo. L-am salutat plictisit. Aseara nu stiu cand ajunsese acasa sau daca o facuse, fiindca dormisem si era plecat cand ma trezisem nu mai era. Patul era ravasit, insa asta nu insemna ca dormise cu mine, fiindca eu si asa aveam un somn urat.
Imi adresase un zambet multumit, apoi m-am dus in banca, punandu-mi capul pe maini. Incepusera toti sa se adune si sa stea cuminti, amuzandu-ma teribil.
Naruto se uita la noi si spuse linistit, senin:
- Pe strada sunt om ca toti oamenii!
Desi nu intelegeam, am zambit. Ceilalti ramasesera nemiscati, muti parca.

"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 07-06-2011, 06:11 PM
RE: [yaoi] Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 27-11-2011, 05:00 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 31-01-2012, 11:13 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 01-02-2012, 05:23 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 18-02-2012, 10:46 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 18-02-2012, 04:52 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 20-02-2012, 08:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 10-03-2012, 10:20 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 10-03-2012, 11:24 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de irina3ser - 25-03-2012, 09:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 08-04-2012, 09:42 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Natsuru - 09-04-2012, 03:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 02-05-2012, 10:21 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 03-05-2012, 07:26 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Alixa - 06-05-2012, 03:14 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-05-2012, 10:05 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 30-05-2012, 10:17 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 17-06-2012, 02:41 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 17-06-2012, 11:54 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-07-2012, 05:39 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 05-07-2012, 06:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:27 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Kimera - 15-07-2012, 04:28 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 02-08-2012, 03:31 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 12-08-2012, 03:16 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 05-09-2012, 04:19 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:41 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de rozalix - 27-10-2012, 03:11 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 01-12-2012, 11:52 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de ohaio_angel - 09-12-2012, 08:07 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 22-12-2012, 03:45 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Beatrix LaVey - 28-12-2012, 01:56 AM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Nywa - 30-01-2013, 08:43 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de Sindori - 31-01-2013, 12:06 PM
RE: Dragoste in ritm de rapp - de RalucaGabor - 08-03-2013, 11:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Cu ritm în sânge hiimera 2 2.007 06-03-2012, 09:35 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.936 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.873 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)