Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Accesul parintilor la lucrurile ce tin de intimitatea copiilor

#33
mda, maicamea e stricta rau, trebuie sa fie totul curat si la locul lui, deaia mereu intra la mine in camera, ca eu sunt dezordonata rau si va dati seama 21...oricum nu se poate abtine sa nu imi umble prin lucruri, si asta ma enerveaza, de fiecare data cand ma enervez pe ea ii spun vestita replica: camera mea, fac ce vreau in ea..dar maicamea betman betman, pff eu am 13 ani dar tot ma enerveaza ca-si baga nasul pe unde nu-i fierbe oala, sa nu mai zic de calculator, deobicei ascund fisierele mai nepermise sa le vada ea, dar intro zi de exemplu lasasem niste poze salvate pe dekstop si mai erau si yaoi, maicamea cu gura pe mine, ce sunt sunt astea de unde laai..bla bla bla, nu prea imi place ca isi baga ea nasul repede in treburile mele, la teme nu ma mia supraveghiaza sa vada daca le-am scris sau nu, asta e partea buna 21 totusi se mai duce pe la scoala sa-mi vada situatia, nu ca o fi prea rea situatia ca na, asa proasta nu sunt 21



Răspunsuri în acest subiect
RE: Accesul parintilor la lucrurile ce tin de intimitatea copiilor - de Elyy - 29-09-2011, 11:56 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)