Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#45
Bekiiiii. ♥

De când aşteptam să te caracterizez. :3

Aşa, noi două vorbim aproape zilnic şi în decursul timpului de când ne cunoaştem, până acum, mi-ai devenit foarte dragă. Nu ne-am certat niciodată, deloc, ne înţelegem foarte bine, întotdeauna îmi place să vorbesc cu tine. Şi tu, draga mea, da, tu, eşti una din persoanele cu care mă înţeleg super bine - şi ţi'am spus asta de multe ori - şi nu cred că aş putea să mă cert cu tine. Eşti vorbăreaţă şi, uau, pot să vorbesc cu tine despre orice, despre cărţi, filme, seriale, drame, până la cât de frumos şi drăguţ e cutare sau cutărică. 21

Tu eşti genială; îmi semeni foarte mult, amândouă suntem nişte tăuroaice puternice, spui tot ce gândeşti, eşti sinceră, amabilă, dornică să cunoşti noi persoane. 15 Eşti genul de fată sociabilă, de treabă cu persoanele care-ţi plac, cu care te înţelegi şi nu eşti cu două feţe. Adică, eşti sinceră. Şi foarte dulce, fană a kdramelor. Înţelegătoare. Foarte . . . stai să găsesc cuvântul potrivit, energică, da, eşti energică, activă, implicată în ceea ce faci şi când vrei ceva, eşti foarte perseverentă, nimeni nu te poate opri să obţi ceea ce ai dorit ( I mean, mi-ai spus că vrei să intri la acel liceu şi ai intrat, cu medie foarte mare :3 ) . Îţi plac cărţile romance, mai ales cele scrise de S.B.

Şi ai cele mai geniale, adorabile şi minunate idei. Plus, tu eşti minunată, adorabilă, puternică, specială, inteligentă. Iar eu te iubesc foarte foarte mult, pentru felul tău de a fi, pentru ceea ce eşti şi ştiu că preţuieşti că te iubesc aşa mult. >:d<
Loveee~
[Imagine: 2uihshu.gif]

[Imagine: TheDream.png?t=1276345103][Imagine: EunHye22.png?t=1284281440][Imagine: 04.png?t=1304468354]
You’ve Fallen For Me.















Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Berry. - 20-07-2011, 06:26 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.204 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.747 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)