Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Misses Misery vs. Who said i have to be normal

#9
Sa va blestem pe voi cele care scrieti mult cat carul ! ! !

Prima Lucrare

Inger sau demon....?! . Nu imi place. Deja nu mai este original acest titlu si pentru ce mai folosesc acele puncte de suspensie si semnul exclamarii ? Puteai sa pui doar semnul intrebarii.

`Nuuu! - Nuu! Doa.. Doare!` . Ti- am scos doar ce a dat la ochi. Iti place sa adaugi litere asa degeaba ? Si acel Doa.. ce este cu el ? Nu ma induce in starea aceea a persoanjului ca debea vorbeste si ca este chinuit ca un tub de pasta de dinti 22. Si Punctele de suspensie se pun doar cate Trei nu cate Doua sau Patru sau cate vor Domniile Voastre doar asa ca da bine.

Nu prea imi place acest limbaj folosit. Exemplu : Organul Vital. Cred ca suna mai bine Inima. In fine, tu alegi cum sa scrii, daca tie iti place bine, daca mie nu imi place sansa de a te vota scade.

Nu imi mai place cum descrii personajele. Doar Spice de grau si Ca cerul primavara gaseai? Hai te rog. Exista si lucruri Originale pe lumea asta, si asta ma duce ca stai cam prost cu creativitatea, dar nu cred ca ai probleme cu ea, capish ? Naratiunea este mai buna decqat descrierea si dialogul a fost Ok.

P.S. : Numele de Daniela xD. Numele meu xD !

Lucrarea a doua

Ba, imi place. Chiar imi place, ma surprinde mai mult decat prima lucrare. Aici pot sa zic ca te descurci bine la descriere dar mai ai de lucrat. Naratiune, dialog, actiune, nu comentez, este bine si la revedere o.o.

Votul meu merge catre a doua lucrare
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Misses Misery vs. Who said i have to be normal? - de Daria - 03-03-2011, 05:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)