Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Waaa, nu am mai trecut de ceva vreme pe aici O__O Ti-am citit ultimele capitole de mult, dar am avut o lene ingrozitoare de a posta >.< Gomene.
Imi place la nebunie, sincer. Mereu intru pe forum, verificand daca ai mai postat vreun capitol. Povestea ma atrage extrem de mult, e o poveste diferita de restul celorlalte, deoarece nu prea exista yaoi :]] Ceva nou pentru tine, dar totodata extrem de frumos, bine realizat. Chiar daca yaoi-ul cam lipseste, pe mine nu ma deranjeaza, deoarece acest fic este plin de romanta si comedie :]] Are tot ce ii trebuie, din punctul meu de vedere. Sper din suflet sa nu se termine prea curand, deoarece m-am indragostit de Scaldare in dorinta :]] Este fic-ul meu yaoi preferat la momentul respectiv.
Faza cu Theresa a fost prea penala, prea tare 24 Am ras o groaza la ea. Nu imi venea sa cred. xD Imi imaginam fata lui Kyan cand vorbea si reactia lui Tyler :]] Cei doi formeaza un cuplu de milioane, i-as strange in brate pe amandoi pana s-ar sufoca xD. Sper totusi sa apara si scene mai fierbinti intre cei doi, abia astept sa ne uimesti :]]
Nici nu mai am altceva de comentat, la moduri de expunere, greseli, asezare in pagina sau alte chestii de acest gen. Nu ai probleme cu ele, sunt de domeniul trecutului :]]
Sunt chiar curioasa sa vad ce se va intampla in urmatorul capitol si sper sa vina repede. Spor la scris :3 Si multa bafta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de βεκi - 22-05-2011, 01:20 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)